dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Olsztyn - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

325 000 zł36,80 m² 8 831,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, na I piętrze w dobrej lokalizacji ul. Kętrzyńskiego 11. Miejsca parkingowe wokół bloku. Możliwość wykończenia pod wynajem lub na potrzeby prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł32,76 m² 18 162,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium nad jeziorem Ukiel Kapitańska Olsztyn powierzchnia 32.76 m2 I piętro, 2024 rok budowy ul. Kapitańska 2 zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł47 m² 6,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme przytulne mieszkanie w którym poczujesz się jak w domu. Dwa pokoje osobna kuchnia łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie przy ulicy Flisa. Przestronny salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł53,60 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie na podgrodziu przy Kortowie ta oferta to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem w hali garażowej. Idealny dojazd do szpitali:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,60 m² 9 778,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najwygodniejszych do życia dzielnic Olsztyna właśnie je znalazłeś. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł44,09 m² 7 892,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne 2 pokoje blisko lasu i jeziora to mieszkanie, które łączy wygodę życia w mieście z codziennym kontaktem z naturą. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bolesława Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biur Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia. Oferujemy komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 730 zł51,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Możliwość zwrotu vat! Lokale od 7 900 zł netto/m - zapytaj o promocję Prezentowany apartament ma 51,38 m (2 pokoje). Cena netto: 436 730,00 zł Cena z vat 23%.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41,20 m² 8 470,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Kasprowicza w Olsztynie (dzielnica Zatorze). 1 zdjęcie jest wizualizacją Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,19 m² 9 481,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Jeśli marzysz o mieszkaniu z charakterem w samym sercu olsztyńskiego Starego Miasta, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Klimatyczne wnętrze, historyczna kamienica i wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł37,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od początku czerwca! Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie o pow. użytkowej 37,5 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40,11 m² 14 684,62 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Poprzecznej na osiedlu Quatro. Opcjonalnie można kupić miejsce parkingowe podziemne 85 000 zł. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,88 m² 8 844,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

>rezerwacja< grupacdf oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł32,35 m² 8 902,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dwa pokoje **nowa instalacja elektryczna**.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,40 m² 10 401,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Świetna oferta dwupokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Jarotach! Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaż lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6 - Bdynek Opera w Olsztynie Budynek nowoczesny wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35,50 m² 12 084,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | Jaroty | świetna lokalizacja | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na parterze przy ul. Hanowskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,93 m² 7 293,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie z potencjałem - ul. Jagiellońska 31, olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 62,93 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nowe nieużywane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Tuwima 3 w Olsztynie na osiedlu Calamo Park.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,25 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokoje 2020 rok Wilczyńskiego Olsztyn ul. Wilczyńskiego 2h, pieczewo 46.25 m2 powierzchni całkowitej (39.39 m2 powierzchni użytkowej) IV piętro z windą zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,20 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie przy ul. Jana Janowicza. Mieszkanie jest w całości umeblowane. Na metraż mieszkania o powierzchni 40,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł39,80 m² 11 557,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro dom Nieruchomości Prezentuje na Sprzedaż: stylowy apartament na olsztyńskiej starówce - mieszkaj lub zarabiaj! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49,80 m² 12 550,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Leśnej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, po kompleksowej rewitalizacji przeprowadzonej w 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł36,90 m² 9 214,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 36,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,60 m² 9 156,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Olsztyn, ul. Osińskiego, 48,6 m , 7. piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać i oszczędzać czas każdego dnia? Ta oferta została przygotowana właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu jaroty! ulica herberta Jaroty to największe osiedle w Olsztynie, bardzo dobre skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami Olsztyna. Z jednej strony -.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł34,80 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie przy ul. Jarockiej 76b, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,40 m² 11 013,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m , położone w Olsztynie przy ul. Małeckiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty w Olsztynie - przy ul. Mroza 22. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34,76 m² 13 952,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Lokal o pow. 34,76 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,40 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie do osób pracujących! Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50j na na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 950 zł52,55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne tylko dwa lokale dwupokojowe o podobnym metrażu. Prezentowany apartament ma 52,55 m (2 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem) oraz widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Obejrzyj.