Apartament, ul. Sielska

Sielska, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 436 730 zł
  • 51,38 m²
  • 8 500 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Golik

Skontaktuj się

Apartament, ul. Sielska

Sielska, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

436 730 zł

51,38 m²

8 500 zł/m²

Apartament, ul. Sielska

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

436 730 zł 51,38 m² 8 500 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 436 730 zł (8 500 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Olsztynie)
  • Dostępne: czerwiec 2025
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,38 m² (51,98 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Limeno Nieruchomości, zaktualizowane: 27.04.2026
  •   numer ogłoszenia: LIME-MS-737

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

#Odkryj Sielski spokój
Możliwość zwrotu VAT!
Lokale od 7 900 zł netto/m² - zapytaj o promocję

Prezentowany apartament ma 51,38 m² (2 pokoje).

Cena netto: 436 730,00 zł
Cena z VAT 23% brutto (lokale tzw. niemieszkalne - możliwość zwrotu podatku VAT) : 537 177,90 zł

Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur. Budynki znajdują się obok Zatoki Miłej (ok 10 min. (...)

Agent

Agnieszka Golik

733 071...

733 071 121

733 071 121

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 071...

733 071 121

733 071 121

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

733 071...

733 071 121

733 071 121

Oddzwoń do mnie

Jak najszybciej

zmień