dowolna

Lokale w centrum Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

1 029 000 zł55 m² 18 818,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja Omega Lake Apartments jest zlokalizowana w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel. To nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

889 000 zł59 m² 14 996,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Omega Lake Apartments powstają w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel (jezioro Krzywe). Nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania, ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

749 000 zł36 m² 20 719,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

559 000 zł38 m² 14 753,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

659 000 zł38 m² 17 484,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

919 000 zł59 m² 15 502,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

459 000 zł27 m² 16 968,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

649 000 zł38 m² 17 128,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

579 000 zł39 m² 14 876,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

379 000 zł25 m² 14 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

629 000 zł37 m² 17 228,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

589 000 zł38 m² 15 627,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

459 000 zł27 m² 16 968,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

669 000 zł39 m² 17 277,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

399 000 zł27 m² 14 750,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

659 000 zł39 m² 16 932,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kapitańska

Dajtki,Olsztyn

659 000 zł38 m² 17 484,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

429 000 zł25 m² 17 382,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

459 000 zł27 m² 16 968,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

369 000 zł25 m² 14 539 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

629 000 zł37 m² 17 228,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

529 000 zł30 m² 17 769,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

459 000 zł27 m² 16 968,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

679 000 zł40 m² 16 894,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

629 000 zł37 m² 17 228,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

659 000 zł39 m² 17 019,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

469 000 zł27 m² 17 338,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Olsztyn

Kościuszki,Olsztyn

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta doskonała pod inwestycję! wynajmij lub poprowadź swoją dochodową działalność! Lokal z dużym potencjałem w przystępnej cenie w Centrum miasta z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

55 zł/m²32 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn prezentuje do wynajęcia lokal w Centrum Olsztyna o powierzchni 32m2. Lokal z dużym potencjałem biznesowym usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

525 000 zł125 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Duet Broker ma przyjemność zaoferować państwu do sprzedaży bezczynszowy, przestronny lokal handlowo-usługowy. Lokal znajduje się na parterze w samym centrum osiedla Nagórki przy ul. Barcza 8a. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

22,94 zł/m²109 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

BB Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy- usługowo - handlowy o powierzchni 109 m2 na I piętrze z windą w 3 piętrowej kamienicy z 2002 roku położonej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

259 000 zł31 m² 8 354,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Olsztyn

Kościuszki,Olsztyn

330 000 zł79 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość w skład której wchodzą 3 lokale handlowo- użytkowe każdy o powierzchni 26,40 m2 o łącznej powierzchni 79,20 m2 z własną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

31,43 zł/m²70 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal mieszkalno - usługowo o powierzchni 70 m2 na 1 piętrze w pięknej kamienicy położonej w samym centrum starego miasta w Olsztynie. Lokal o wysokim standardzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij