dowolna

Działki budowlane Olsztyn - Ogłoszenia sprzedaży działek

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

430 000 zł1 144 m² 375,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną w Łupstychu 1144 m , 10 min od centrum Olsztyna prestiżowej i zielonej dzielnicy Olsztyna. To miejsce, gdzie można zamieszkać blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 408 m² 155,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 600 000 zł5 385 m² 297,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Olsztyn jaroty działka inwestycyjna Działka budowlana położona na największym Osiedlu mieszkaniowym w Olsztynie - Osiedlu Jaroty. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł3 749 m² 294,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena promocja Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 3749 m2 usytuowana w otoczeniu lasu i luksusowych rezydencji na prestiżowym Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 565 100 zł5 217 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna! działka przy ulicy kanarkowej - numer działki 45/4 obręb 154. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Piękna działka w Olsztynie położona tuż przy lesie oraz między.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 980 zł1 693 m² 960,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana nr 3/19 oraz 1/30, obręb Olsztyn 40, o łącznej powierzchni 1 693 m przy ul. Bałtyckiej. Atrakcyjna działka budowlana w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł706 m² 382,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowo-zachodniej części miasta Olsztyna przy ul. Bławatnej, w dzielnicy Dajtki. W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 707 m² 360,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1709m2 przy ul. Lawendowej na prestiżowym osiedlu Redykajny w Olsztynie. Prostokątna parcela,od strony ulicy płaska, opada dalej w stronę sąsiadującego.

Szczegóły ogłoszenia

999 120 zł2 896 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 451 m² 792,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -redykajnach ul. Żbicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 455 m² 790,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -redykajny, ul. Żbicza. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 300 zł3 698 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana między dwoma jezioami! Przepięknie położona działka , tuż przy lesie oraz między dwoma jeziorami Żbik i Redykajny. Ta wyjątkowa działka o powierzchni 3698 m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł805 m² 930,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w Olsztynie, w zachodniej części miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel (krzywe). Idealna lokalizacja łącząca komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 154 m² 241,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz zbudować swój własny azyl w sercu przyrody? Oto wyjątkowa propozycja tylko dla Ciebie! Malownicza działka o powierzchni około 1154 m2, położona w Olsztynie, koło Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł729 m² 246,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zbudować swój własny azyl w sercu przyrody? Oto wyjątkowa propozycja tylko dla Ciebie! Malownicza działka o powierzchni około 729 m2, położona w Olsztynie, koło Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł815 m² 428,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł721 m² 457 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł9 870 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 9870 m , położona w malowniczej miejscowości Skrajnica w gminie Olsztyn, na terenie Jury.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł410 m² 2 073,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Działka budowlana przy ulicy Grunwaldzkiej w Olsztynie. Działa zabudowana ( budynek do wyburzenia ). Numery działek : 44/2 i 44/27. Możliwość wybudowania lokalu lub budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł15 298 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Olsztynie k. Częstochowy (obręb 0005) przy ul. Polnej 123, 125,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

69 900 zł938 m² 74,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł71 648 m² 181,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad Łyną przy osiedlu Generałów Olsztyn powierzchnia: 71 648 m2 Link do mapy Geoportal Gmina Stawiguda, obręb Jaroty, działka nr 198/19 szczegóły Działka obecnie nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

645 540 zł2 226 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna budowlano - leśna 2226 m2 przy drodze krajowej dk 46, objęta mpzp mn/u, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 148 m² 434,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 723 m² 405,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł7 540 m² 563,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech parterowych domów idealnie wpasowanych w otaczający teren leśny na trzech działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 500 zł1 686 m² 414,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł2 536 m² 334,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł4 622 m² 486,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna - Redykajnach ul. Żbicza. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł2 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na redykajnach wśród jezior Na sprzedaż wspaniała, ekskluzywna działka budowlana o powierzchni 2600m2 z wi Nieruchomość położona na Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żurawia

Gutkowo,Olsztyn

2 800 000 zł9 145 m² 306,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie informuje o licytacji nieruchomości gruntowej położonej w Olsztynie (os. Gutkowo, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Olsztyn

Kościuszki,Olsztyn

999 000 zł14 694 m² 67,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o działce nad jeziorem, w otoczeniu lasów, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! oferta sprzedaży kompleks działek nad jeziorem kiermas, gm. Barczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żbicza

Redykajny,Olsztyn

3 611 700 zł4 013 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny Olsztyn, redykajny, ul. Żbicza 4 013 m pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż wyjątkowy kompleks 6 działek o łącznej powierzchni 4 013 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gołębia

Gutkowo,Olsztyn

330 000 zł587 m² 562,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną na sprzedaż ul. Gołębia Olsztyn Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych,.