Działka budowlana, ul. Calineczki
Calineczki, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
- 329 500 zł
- 721 m²
- 457 zł/m²
Joanna Ruszczyńs...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Calineczki
Calineczki, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana, ul. Calineczki
Zaktualizowane: 16 maja 2026
329 500 zł 721 m² 457 zł/m²
-Media:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 329 500 zł (457 zł/m²)
- Działka: budowlana, 721 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- Media: woda w drodze, oczyszczalnia ścieków (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: OGS12326
Lokalizacja
- Adres: Calineczki, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (Jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego życia. Działka nr 60/19 zapewnia przestrzeń, prywatność oraz szybki dostęp do sklepów, szkół i punktów usługowych. Do Galerii Warmińskiej dojedziesz w około 15 minut, a dzięki bliskości obwodnicy poruszanie się po mieście i wyjazdy poza Olsztyn są jeszcze szybsze i wygodniejsze bez stania w korkach. (...)
518 286...
518 286 593