dowolna

Domy nad jeziorem Olsztyn - Oferty sprzedaży i wynajmu na Warmii i Mazurach

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dajtki,Olsztyn

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Dom wolnostojący w Olsztynie na Dajtkach do własnej aranżacji z działką 476 m2. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Olsztynie, w dzielnicy Dajtki, przy ul. Kłosowej 113. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Łupstych,Olsztyn

1 250 000 zł90 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękna nieruchomość położona w otulinie lasu ok 400m od jeziora. Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka położonego w Łupstychu wśród lasów i jeziora. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klonowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 349 000 zł147 m² 9 176,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Duet broker oferuje do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Bartągu przy ul. Klonowej. Dom wybudowany w 2021r o powierzchni użytkowej 146,70m 2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domku sezonowego w malowniczej miejscowości Dąbrówka Mała! Domek o powierzchni po obrysie zewnętrznym 35m2 (powierzchnia całkowita około 50m2) to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rzędziana

Gutkowo,Olsztyn

1 450 000 zł163 m² 8 920,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w Olsztynie na osiedlu Gutkowo przy ulicy Rzędziana. Sprzedawany lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołdapska

Mazurskie,Olsztyn

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Szukasz domu w centrum miasta? Marzysz o własnym ogrodzie, gdzie mógłbyś odpocząć po pracy? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rzędziana

Gutkowo,Olsztyn

1 450 000 zł163 m² 8 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kajakowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Duet broker oferuje do najęcia malutki, przytulny domek wolnostojący tuż nad samym jeziorem Ukiel. Nieruchomość znajduje się tuż przy plaży w Olsztynie przy ul. Kajakowej 4. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

849 000 zł157 m² 5 421,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Dom w stanie deweloperskim w Unieszewie. Kupujący nie płaci pcc. Oznaczenie granic działki na zdjęciu jest orientacyjne. Dom będzie wykończony do stanu deweloperskiego z uzyskanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł299 m² 3 678,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Dom w stanie deweloperskim z widokiem na Jezioro Gajszak w Unieszewie. Kupujący nie płaci pcc. Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głogowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

970 000 zł169 m² 5 739,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Oferuję do sprzedaży połowę bliźniaka w stanie deweloperskim ( instalacje , posadzki ,tynki ) Idealna propozycja dla Twojej rodziny. Dom położony w miejscowości Bartąg - nowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Juranda ze Spychowa

Podgrodzie,Olsztyn

950 000 zł193 m² 4 922,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1957r na osiedlu Podgrodzie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, położony na działce o powierzchni 632m2. Dom idealny na potrzeby: dużej rodziny biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Łupstych,Olsztyn

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zakupu domu umiejscowionego w Łupstychu, na obrzeżach Olsztyna. Nieruchomość gwarantuje spokój i przepiękny krajobraz przy jednocześnie niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 200 zł200 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam na wynajem wolnostojący dom - 160 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji, cichej okolicy w Bartągu ( tuż na granicy Olsztyna i Bartągu- ok 200 m do przystanku komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Likusy,Olsztyn

625 000 zł230 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

BB Nieruchomości oferuje dom parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 230 m2 użytkowej około 140 m2 plus budynek gospodarczy ( magazyn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Dajtki,Olsztyn

799 999 zł200 m² 3 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość : Wyjątkowy Trzypoziomowy dom 200 m2 składa się z : Parter : * Salon, * Otwarta kuchnia, * Pokój / Gabinet, * Toaleta, * Wiatrołap * Taras z bardzo dużym ogrodem, 0,5 piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł189 m² 6 858,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Nowy wykończony parterowy dom w Rusi blisko Olsztyna Oznaczenie granic działki jest orientacyjne. Więcej zdjęć w galerii zewnętrznej: otoczenie Nieruchomość znajduje się w Rusi, nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dajtki,Olsztyn

799 000 zł122 m² 6 549,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

-rezerwacja- dom wolnostojący w Olsztynie na Dajtkach z dużą działką 1248 m2. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Olsztynie, w dzielnicy Dajtki, przy ul. Żniwnej 4. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Biała

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

780 000 zł146 m² 5 358,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 dom W zabudowie szeregowej* W całości podpiwniczony*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Duży dom w Bartągu z możliwością prowadzenia usług Więcej zdjęć w galerii zewnętrznej: otoczenie Nieruchomość znajduje się w Bartągu, ul. Nad Łyną 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję na sprzedaż drewniany domek 35m2 znajdujący się nad jeziorem Serwent- kierunek Plutajny, patryki. Domek usytuowany jest w dawnym ośrodku ogrodzonym pośród 10 domków. Jako jedyny domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witolda

Grunwaldzkie,Olsztyn

999 000 zł151 m² 6 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż położony na osiedlu Grunwaldzkim 7 letni budynek o klasycznej prostej bryle i świetnie zaplanowanym układzie pomieszczeń. Nieruchomość wybudowana została na płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kościuszki,Olsztyn

1 299 000 zł132 m² 9 834,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z udogodnień jakie oferuje miasto? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Połowa zabudowy bliźniaczej położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rzędziana

Gutkowo,Olsztyn

8 000 zł420 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Piękny dom, w pełni umeblowany oraz wyposażony w sprzęt agd. Idealnie nadaje się na siedzibę firmy lub dla rodziny chcącej mieszkać w komfortowych warunkach. Położony jest na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dajtki

Dajtki,Olsztyn

850 000 zł256 m² 3 320,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący piętrowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni 256 m2 użytkowej położony na działce 450 m2 w Dajtkach. Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 040 000 zł280 m² 7 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Klimatyczny dom gotowy do zamieszkania. Z ogrodem i widokiem na jezioro Wulpińskie. Dom posiada wszystko to, o czym może zamarzyć osoba poszukująca nieruchomości idealnej: najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł201 m² 4 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Nowy Dom Dywity! M2 Olsztyn przedstawia piękny, nowoczesny oraz energooszczędny dom znajdujący się w Dywitach wybudowany zgodnie z projektem Dom w żurawkach 10 odbicie lustrzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żurawia

Gutkowo,Olsztyn

1 590 000 zł273 m² 5 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 464 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z udogodnień jakie oferuje miasto? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom z 1998 roku położony w kameralnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

575 000 zł90 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w super lokalizacji na nowo powstałym osiedlu nad jeziorem Skanda. Cena brutto Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Każdy dom posiada: - niezależny ogród - niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Słoneczny Stok,Olsztyn

1 220 000 zł247 m² 4 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Chcesz mieszkać blisko jeziora, na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 039 000 zł201 m² 5 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł145 m² 4 131,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Tomaszkowie! Co wyróżnia naszą ofertę : * 10 km od Centrum Olsztyna - bardzo szybki i dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Likusy

Likusy,Olsztyn

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Na sprzedaż duży ładny dom o powierzchni całkowitej 350 m2 użytkowej 230 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 586 m2 położony w Olsztynie na osiedlu Likusy. Dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 060 000 zł462 m² 4 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Komfortowy dom nad jeziorem Wulpińskim w okolicach Olsztyna. Wakacyjny klimat cały rok. Urzekający widok na las i jezioro. W pobliżu znajdziesz hotel Marina Club, gdzie możesz skorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dajtki,Olsztyn

819 000 zł177 m² 4 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Sielskiej w Olsztynie. Powierzchnia użytkowa - 177 m2; całkowita - 350 m2. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł171 m² 8 499,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Rezerwacja! Wyobraź tylko sobie. Cisza, spokój, poranna kawa z widokiem na Jezioro, kameralne osiedle blisko miasta, nowy i nowoczesny dom, gdzie najcięższe prace zostały już wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Banacha

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 169 000 zł165 m² 7 084,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż ostatni apartament w stanie deweloperskim z widokiem na jezioro, dużym tarasem na dachu ( 43 m2) i powierzchnią na poddaszu (50 metrów po podłodze ). Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słoneczny Stok

Słoneczny Stok,Olsztyn

949 000 zł288 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:771 m²

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży duży i funkcjonalny dom zlokalizowany na osiedlu Słoneczny Stok w dzielnicy Kortowo. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroty,Olsztyn

739 000 zł120 m² 6 181,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowy dom przy ul. Antonowicza w Olsztynie. >Osiedle Zaciszne< wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Kupujący nie płaci podatku pcc. Oferta cenowa dotyczy domu nr 1 i nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Słoneczny Stok,Olsztyn

1 220 000 zł247 m² 4 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wakacyjna

Likusy,Olsztyn

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Chcielibyście oglądać zachody słońca nad jeziorem? Do kupienia jest dom z widokiem z salonu, 2 sypialni oraz kuchni na jezioro Ukiel. Wystawa południowo-zachodnia sprawia, że widok zapiera.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij