dowolna

Domy nad jeziorem Olsztyn - Oferty sprzedaży i wynajmu na Warmii i Mazurach

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Górka,Olsztyn

499 000 zł178 m² 2 802,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Przestronny dom w spokojnej i cichej okolicy! Nieopodal las i jezioro! otoczenie Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jeżynowej 6. Mieści się w dzielnicy Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Redykajny,Olsztyn

3 000 000 zł420 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż duży dom wolno stojący w całości podpiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 420 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 4000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białowieska

Mazurskie,Olsztyn

699 000 zł187 m² 3 746,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Biuro 3a Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę - dom w zabudowie bliźniaczej, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w idealnej lokalizacji, tylko 10 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Antonowicza

Generałów,Olsztyn

899 000 zł120 m² 7 519,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zastanawiasz się nad kupnem domu ? Zapraszam do przeczytania ogłoszenia. Biuro 3a Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwa ostatnie segmenty domów w zabudowie szeregowej Osiedla Zaciszne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borsucza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł165 m² 6 661,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Good Life Estates oferuje Państwu atrakcyjnie położony bliźniak przy ul. Borsuczej w Tomaszkowie. Media: woda, prąd, kanalizacja. Zlokalizowany on jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Górka,Olsztyn

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Malowniczy dom z potencjałem oraz dużym ogrodem czekają na nowego właściciela! Po więcej zdjęć zapraszam do galerii zewnętrznej, link poniżej: (jeśli nie widzą Państwo linku, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

1 235 000 zł167 m² 7 395,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta sprzedaży domu na Olsztyńskich Redykajnach - ul. Liliowa Jeśli szukasz domu, który łączy komfort, wysoką jakość wykończenia i spokój, ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Redykajny,Olsztyn

999 000 zł222 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wyjątkowy i funkcjonalny dom przy ulicy Macierzanki 12 w Olsztynie może być Twój! Lokalizacja: ulica Macierzanki 12 znajduje się w malowniczej i spokojnej dzielnicy Redykajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Dajtki,Olsztyn

1 150 000 zł313 m² 3 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:547 m²

Bresdom Nieruchomości ma przyjemność Państwu zaprezentować piękny dom z potencjałem przy ulicy Zbożowej w Olsztynie (dajtki). Idealnie sprawdzi się dla rodziny chcącej zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 200 000 zł263 m² 12 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Bresdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą nieruchomość położoną nad brzegiem malowniczego jeziora. Dom znajduje się w małej,urokliwej miejscowości, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gutkowo,Olsztyn

959 000 zł95 m² 10 075,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w Gutkowie na Sprzedaż Nowoczesne Życie w Otoczeniu Przyrody Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł320 m² 3 746,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Jeśli poszukują Państwo pięknego, zadbanego, dwurodzinnego domu z możliwością dowolnej aranżacji, blisko miasta, ta oferta jest idealna! Na sprzedaż prezentujemy wolnostojący dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żółkiewskiego

Gutkowo,Olsztyn

1 190 000 zł141 m² 8 439,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Zapraszamy do gutkowa - nowoczesnej lokalizacji na mapie Olsztyna, gdzie życie płynie wolniej, wśród pięknych okoliczności przyrody z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rolna

Dajtki,Olsztyn

1 500 000 zł170 m² 8 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na Dajtkach. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Rolnej 50, powierzchnia działki wynosi 974 m2. Dom został wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 999 zł123 m² 4 878,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

Okazja! 123mkw stan deweloperski + 2 miejsca postojowe! + działka ok 400 mkw! 599 999 pln brutto Zapraszamy do zapoznania się naszą wyjątkową ofertą! Sprzedaż z rynku pierwotnego. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Likusy,Olsztyn

2 099 000 zł124 m² 16 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Sprzedane! Nowy dom w zabudowie szeregowej w niepowtarzanym miejscu! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która zlokalizowana jest przy ul. Olimpijskiej 15 w Olsztynie, nad samym brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w super lokalizacji na nowo powstałym osiedlu nad jeziorem Skanda. Cena brutto Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Każdy dom posiada: - niezależny ogród - niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plażowa

Mazurskie,Olsztyn

1 390 000 zł150 m² 9 256,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz domu na jeziorem 5 min od centrum Olsztyna ? Potrzebujesz przestrzeni na kolejną sypialnię, bądź swoje biuro w domu? Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z bajecznym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Husarii

Gutkowo,Olsztyn

875 000 zł127 m² 6 912,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Wyłącznie W naszym biurze nieruchomości, planowane przekazane inwestycji II kwartał 2024r., RYNEK PIERWOTNY, BRAK PCC. Oferta bez prowizji od klienta kupującego. Na sprzedaż dom który myśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rolna

Dajtki,Olsztyn

2 200 000 zł170 m² 12 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

1 350 000 zł167 m² 8 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Olsztynie, na Osiedlu Jaroty. Nieruchomość o powierzchni 139 m2 + 28 m2 poddasze składa się z: 1. parteru: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł215 m² 6 053,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Sprzedane Dom w Dorotowie gotowy do wprowadzenia Więcej zdjęć w galerii zewnętrznej: otoczenie Nieruchomość znajduje się w Dorotowie, nr bud. 302, gmina Stawiguda. Z Dorotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gutkowo,Olsztyn

399 000 zł85 m² 4 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Sprzedane Szukam domu lub działki blisko jeziora lub domu do remontu/własnej aranżacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu przy ul. Mewy w Olsztynie! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kortowo II,Olsztyn

1 740 000 zł198 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, 100 m od lasu i 300 m od jeziora Kortowskiego - świetne położenie: olsztyn, słoneczny Stok. Dom znajduje się w na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

1 255 000 zł167 m² 7 501,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Good life estates prezentuje dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 167,3mkw (segment skrajny) z tarasem o powierzchni 50mkw! lokalizacja Nieruchomość położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł146 m² 4 102,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Szukasz domu do własnej aranżacji z szybkim dojazdem do Olsztyna? Nie możesz przegapić tej oferty! Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łęgajnach z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 690 000 zł330 m² 8 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 554 m²

Dom w stylu warmińskim z dużym ogrodem otoczonym drzewami usytuowany na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Rusi. Wybudowany w 2019 roku, wykończony materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz gotowej inwestycji, która świetnie sobie radzi przy najmie krótkoterminowym i daje dochód w granicach 100 tysięcy rocznie? A może masz dosyć zgiełku miasta, ciągłego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Tęczowy Las,Olsztyn

1 160 000 zł162 m² 7 164,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Good Life Estates prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej powstały w 2016 roku, położony w Bartągu przy ulicy Lipowej 15. Prestiżowa lokalizacja na skraju Osiedla Tęczowy Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gutkowo,Olsztyn

1 039 000 zł223 m² 4 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z udogodnień jakie oferuje miasto? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom wolno stojący położony w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 500 zł185 m² 24,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli chcesz zamieszkać W komfortowym, przestronnym domu tuż pod miastem. TA oferta jest właśnie dla ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę długoterminowego wynajmu domu o powierzchni 185m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroty,Olsztyn

925 000 zł120 m² 7 737,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Wolne ostatnie dwa domy 10,11 Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Kupujący nie płaci podatku pcc. Świetnie zlokalizowana i kameralna inwestycja - "osiedle Zaciszne" położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Redykajny,Olsztyn

1 130 000 zł135 m² 8 348,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Uwaga - wstępna rezerwacja domu. Dom wystawiliśmy na sprzedaż w lutym 2024r. za cenę 1 230 000 zł. Znaleźliśmy nabywców, którzy chcą dom kupić za cenę 1 120 000 zł. Ponieważ nie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszenna

Dajtki,Olsztyn

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 72m2 znajdujący się w Olsztynie, przy ul. Pszennej 55.Dom parterowy- z możliwością rozbudowy (obok sąsiad "podniósł" budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jodłowa

Likusy,Olsztyn

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom po raz pierwszy wystawiany na sprzedaż. Usytuowany na nietypowo dużej działce: z przodu sad otoczony grabowym żywopłotem, z tyłu część rekreacyjna i duży warzywniak (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gutkowo,Olsztyn

849 000 zł105 m² 8 060,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Rezerwacja Nowoczesny lokal z ogródkiem w Olsztynie na osiedlu Gutkowo Więcej zdjęć w galerii zewnętrznej: otoczenie Lokal znajduje się w Olsztynie na osiedlu Gutkowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hiacyntowa

Redykajny,Olsztyn

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Biuro M2 Olsztyn ma przyjemność przedstawić dom wolnostojący z pięknym ogrodem i tarasem w świetnej lokalizacji, na kameralnym osiedlu Redykajny. W pobliżu las, jezioro oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żurawia

Gutkowo,Olsztyn

1 490 000 zł273 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 464 m²

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z udogodnień jakie oferuje miasto? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom z 1998 roku położony w kameralnym miejscu na.