dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Olsztyn Osiedle Pojezierze

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

359 000 zł47 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż rozkładowe, funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m, położone na parterze w 9-piętrowym bloku przy ul. Dworcowej w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią, położone na 3. piętrze niskiego bloku przy ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

367 000 zł36 m² 10 194,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m, położone przy ul. Kołobrzeskiej 13a, na 3.piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Leonharda

Pojezierze,Olsztyn

500 zł17 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Informacje pod numerem. Na Wynajem Garaż Wolnostojący o powierzchni 17 m2, znajdujący się przy ulicy Leonharda, osiedle Pojezierze (przy Stadionie Stomilu). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pojezierze,Olsztyn

379 000 zł40 m² 9 404,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Prezentujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Olsztyna doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod wynajem! otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

370 000 zł48 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dworcowej w Olsztynie. Informacje ogólne powierzchnia 48,1 m2parter3 pokojeoddzielna kuchniałazienka (wyremontowana)piwnicagaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Olsztynie przy ul. Dworcowej, na 6. piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świtezianki

Pojezierze,Olsztyn

449 000 zł48 m² 9 315 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni użytkowej wynoszącej 48,2 m , znajdujące się na drugim piętrze w 4 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

349 000 zł38 m² 9 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w 3 piętrowym bloku przy ul. Dworcowej 23 w Olsztynie. Lokalizacja Budynek znajduje się w dzielnicy Pojezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne