Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,spacerowe-zacisze/25807913.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,spacerowe-zacisze/25807913.html
https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,spacerowe-zacisze/25807913.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Generałów, ul. Mieczysława Pimpickiego 1

Mieczysława Pimpickiego 1, Generałów, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 505 905 zł
  • 46,93 m²
  • 10 779,99 zł/m²

Krystyna Chomicka

Skontaktuj się

Mieszkanie Generałów, ul. Mieczysława Pimpickiego 1

zaktualizowane:
4 grudnia 2025

505 905 zł

46,93 m²

10 779,99 zł/m²

Mieszkanie Generałów, ul. Mieczysława Pimpickiego 1

Inwestycja: Spacerowe Zacisze

Zaktualizowane: 4 grudnia 2025

505 905 zł 46,93 m² 10 779,99 zł/m²

Termin realizacji:
październik 2026
Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

październik 2026

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 505 905 zł (10 779,99 zł/m²)
  • Termin realizacji: październik 2026
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 46,93 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8 m²), komórka lokatorska (2 m²)
  • Kuchnia: oddzielna kuchnia
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym (53 miejsca); garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
  • Źródło: oferta dewelopera: Rombud, zaktualizowane: 04.12.2025
  •   sygnatura ogłoszenia: M50

Lokalizacja

  • Inwestycja: Spacerowe Zacisze
  • Adres: Mieczysława Pimpickiego 1, Generałów, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, parking dla gości, rowerownia
  • W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, siłownia, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, stacja benzynowa, park, rezerwat las warmiński, las, jezioro

Opis nieruchomości

Mikołajkowy RABAT na Osiedlu Spacerowe Zacisze !!!
WPB Rombud oferuje wyjątkowy bonus, który pojawia się tylko raz w roku!
Mikołajkowa promocja (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Spacerowe Zacisze

Inwestycja realizowana przez:

Rombud

Krystyna Chomicka

Lubelska 37C

Olsztyn 10-408

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieM09 37,91 m² 10 500 zł/m² parter/4 2 398 055 zł
Mieszkanie
398 055 zł 37,91 m²
10 500 zł/m² 2 pok.
M09

MieszkanieM04 67,61 m² 10 400 zł/m² parter/4 4 703 144 zł
Mieszkanie
703 144 zł 67,61 m²
10 400 zł/m² 4 pok.
M04

MieszkanieM39 46,93 m² 10 680 zł/m² 3/4 2 501 212 zł
Mieszkanie
501 212 zł 46,93 m²
10 680 zł/m² 2 pok.
M39

MieszkanieM28 46,93 m² 10 680 zł/m² 2/4 2 501 212 zł
Mieszkanie
501 212 zł 46,93 m²
10 680 zł/m² 2 pok.
M28

MieszkanieM55 42,39 m² 10 730,01 zł/m² 4/4 2 454 845 zł
Mieszkanie
454 845 zł 42,39 m²
10 730,01 zł/m² 2 pok.
M55

MieszkanieM51 41,06 m² 10 820 zł/m² 4/4 2 444 269 zł
Mieszkanie
444 269 zł 41,06 m²
10 820 zł/m² 2 pok.
M51

MieszkanieM48 67,61 m² 10 680 zł/m² 4/4 4 722 075 zł
Mieszkanie
722 075 zł 67,61 m²
10 680 zł/m² 4 pok.
M48

MieszkanieM40 41,06 m² 10 730 zł/m² 3/4 2 440 574 zł
Mieszkanie
440 574 zł 41,06 m²
10 730 zł/m² 2 pok.
M40

MieszkanieM37 67,61 m² 10 600 zł/m² 3/4 4 716 666 zł
Mieszkanie
716 666 zł 67,61 m²
10 600 zł/m² 4 pok.
M37

MieszkanieM29 41,06 m² 10 730 zł/m² 2/4 2 440 574 zł
Mieszkanie
440 574 zł 41,06 m²
10 730 zł/m² 2 pok.
M29

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Spacerowe Zacisze

Zdjęcie

398 055 zł

37,91 m²

10 500 zł/m²

parter/4

2

Zdjęcie

703 144 zł

67,61 m²

10 400 zł/m²

parter/4

4

Zdjęcie

501 212 zł

46,93 m²

10 680 zł/m²

3/4

2

Zdjęcie

501 212 zł

46,93 m²

10 680 zł/m²

2/4

2

Zdjęcie

454 845 zł

42,39 m²

10 730,01 zł/m²

4/4

2

Zdjęcie

444 269 zł

41,06 m²

10 820 zł/m²

4/4

2

Zdjęcie

722 075 zł

67,61 m²

10 680 zł/m²

4/4

4

Zdjęcie

440 574 zł

41,06 m²

10 730 zł/m²

3/4

2

Zdjęcie

716 666 zł

67,61 m²

10 600 zł/m²

3/4

4

Zdjęcie

440 574 zł

41,06 m²

10 730 zł/m²

2/4

2

Krystyna Chomicka

697 702...

697 702 227

667 697 524

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Krystyna Chomicka

697 702...

697 702 227

667 697 524

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Krystyna Chomicka

697 702...

697 702 227

667 697 524

Oddzwoń do mnie

Jak najszybciej

zmień

Wysyłanie wiadomości