Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-slow/26203684.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-slow/26203684.html
https://olsztyn.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,osiedle-slow/26203684.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Gutkowo, ul. Kordeckiego

Kordeckiego, Gutkowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 578 963 zł
  • 56,21 m²
  • 10 300 zł/m²

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Gutkowo, ul. Kordeckiego

Kordeckiego, Gutkowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

578 963 zł

56,21 m²

10 300 zł/m²

Mieszkanie Gutkowo, ul. Kordeckiego

Inwestycja: Osiedle Slow

Zaktualizowane: 6 maja 2026

578 963 zł 56,21 m² 10 300 zł/m²

Termin realizacji:
III kwartał 2027
Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
naziemne
Stan mieszkania:
-

Termin realizacji:

III kwartał 2027

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

naziemne

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 578 963 zł (10 300 zł/m²)
  • Termin realizacji: III kwartał 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 56,21 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,9 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: naziemne, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu
    naziemne
  • Źródło: oferta dewelopera: Ippon Group, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: B4.3/M36

Lokalizacja

  • Inwestycja: Osiedle Slow
  • Adres: Kordeckiego, Gutkowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Otoczenie: obrzeża miasta, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, boisko, Kolektory słoneczne, Poddasze, wiata grillowa, strefa do jogi, tor agility dla psów, strefa z hamakami, Tereny zielone, W budowie droga dojazdowa
  • W pobliżu szkoła podstawowa, szkoła średnia, przystanek autobusowy, supermarket, plac zabaw, jezioro, stadnina koni, las, jezioro

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą, balkonem i poddaszem o powierzchni 26,04 m2. (...)

Zobacz inwestycję Osiedle Slow

Inwestycja realizowana przez:

Ippon Group

Biuro Sprzedaży

Żelazna 4

Olsztyn 10-419

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB4.3/M17 56,21 m² 9 500 zł/m² 1/2 3 533 995 zł
Mieszkanie
533 995 zł 56,21 m²
9 500 zł/m² 3 pok.
B4.3/M17

MieszkanieB4.3/M20 49,16 m² 9 400 zł/m² 1/2 3 462 104 zł
Mieszkanie
462 104 zł 49,16 m²
9 400 zł/m² 3 pok.
B4.3/M20

MieszkanieB4.3/M21 35,86 m² 9 700 zł/m² 1/2 2 347 842 zł
Mieszkanie
347 842 zł 35,86 m²
9 700 zł/m² 2 pok.
B4.3/M21

MieszkanieB4.3/M22 35,86 m² 9 700 zł/m² 1/2 2 347 842 zł
Mieszkanie
347 842 zł 35,86 m²
9 700 zł/m² 2 pok.
B4.3/M22

MieszkanieB4.3/M23 56,21 m² 9 400 zł/m² 1/2 3 528 374 zł
Mieszkanie
528 374 zł 56,21 m²
9 400 zł/m² 3 pok.
B4.3/M23

MieszkanieB4.3/M25 52,91 m² 9 300 zł/m² 1/2 3 492 063 zł
Mieszkanie
492 063 zł 52,91 m²
9 300 zł/m² 3 pok.
B4.3/M25

MieszkanieB4.3/M26 55,06 m² 9 200 zł/m² 1/2 3 506 552 zł
Mieszkanie
506 552 zł 55,06 m²
9 200 zł/m² 3 pok.
B4.3/M26

MieszkanieB4.3/M27 35,86 m² 10 150 zł/m² 2/2 2 363 979 zł
Mieszkanie
363 979 zł 35,86 m²
10 150 zł/m² 2 pok.
B4.3/M27

MieszkanieB4.3/M30 56,21 m² 10 400 zł/m² 2/2 3 584 584 zł
Mieszkanie
584 584 zł 56,21 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
B4.3/M30

MieszkanieB4.3/M32 49,16 m² 10 100 zł/m² 2/2 3 496 516 zł
Mieszkanie
496 516 zł 49,16 m²
10 100 zł/m² 3 pok.
B4.3/M32

MieszkanieB4.3/M33 49,16 m² 10 100 zł/m² 2/2 3 496 516 zł
Mieszkanie
496 516 zł 49,16 m²
10 100 zł/m² 3 pok.
B4.3/M33

MieszkanieB4.3/M37 56,21 m² 10 300 zł/m² 2/2 3 578 963 zł
Mieszkanie
578 963 zł 56,21 m²
10 300 zł/m² 3 pok.
B4.3/M37

MieszkanieB4.3/M38 52,91 m² 10 200 zł/m² 2/2 3 539 682 zł
Mieszkanie
539 682 zł 52,91 m²
10 200 zł/m² 3 pok.
B4.3/M38

MieszkanieB4.3/M39 55,06 m² 10 100 zł/m² 2/2 3 556 106 zł
Mieszkanie
556 106 zł 55,06 m²
10 100 zł/m² 3 pok.
B4.3/M39

MieszkanieB4.2/M26 55,06 m² 9 000 zł/m² 1/2 3 495 540 zł
Mieszkanie
495 540 zł 55,06 m²
9 000 zł/m² 3 pok.
B4.2/M26

MieszkanieB4.2/M29 56,21 m² 10 000 zł/m² 2/2 3 562 100 zł
Mieszkanie
562 100 zł 56,21 m²
10 000 zł/m² 3 pok.
B4.2/M29

MieszkanieB4.2/M38 52,91 m² 10 050 zł/m² 2/2 3 531 746 zł
Mieszkanie
531 746 zł 52,91 m²
10 050 zł/m² 3 pok.
B4.2/M38

MieszkanieB4.2/M39 55,06 m² 10 000 zł/m² 2/2 3 550 600 zł
Mieszkanie
550 600 zł 55,06 m²
10 000 zł/m² 3 pok.
B4.2/M39

MieszkanieB4.1/M29 56,21 m² 9 800 zł/m² 2/2 3 550 858 zł
Mieszkanie
550 858 zł 56,21 m²
9 800 zł/m² 3 pok.
B4.1/M29

Zobacz inwestycję Osiedle Slow

Zdjęcie

533 995 zł

56,21 m²

9 500 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

462 104 zł

49,16 m²

9 400 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

347 842 zł

35,86 m²

9 700 zł/m²

1/2

2

Zdjęcie

347 842 zł

35,86 m²

9 700 zł/m²

1/2

2

Zdjęcie

528 374 zł

56,21 m²

9 400 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

492 063 zł

52,91 m²

9 300 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

506 552 zł

55,06 m²

9 200 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

363 979 zł

35,86 m²

10 150 zł/m²

2/2

2

Zdjęcie

584 584 zł

56,21 m²

10 400 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

496 516 zł

49,16 m²

10 100 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

496 516 zł

49,16 m²

10 100 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

578 963 zł

56,21 m²

10 300 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

539 682 zł

52,91 m²

10 200 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

556 106 zł

55,06 m²

10 100 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

495 540 zł

55,06 m²

9 000 zł/m²

1/2

3

Zdjęcie

562 100 zł

56,21 m²

10 000 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

531 746 zł

52,91 m²

10 050 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

550 600 zł

55,06 m²

10 000 zł/m²

2/2

3

Zdjęcie

550 858 zł

56,21 m²

9 800 zł/m²

2/2

3

Biuro Sprzedaży

724 222...

724 222 323

609 884 219

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

724 222...

724 222 323

609 884 219

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

724 222...

724 222 323

609 884 219