Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Armii Krajowej, Podgrodzie, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 699 000 zł
  • 54,50 m²
  • 12 825,69 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Jarzębowic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Armii Krajowej, Podgrodzie, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

699 000 zł

54,50 m²

12 825,69 zł/m²

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Zaktualizowane: 15 maja 2026

699 000 zł 54,50 m² 12 825,69 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-20

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
6/7
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Dzień pokazowy

20 maja 2026

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

6/7

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (12 825,69 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/7, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8,80 m²)
  • Czynsz: 675 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 44,89 kWh/m² na rok; końcową (EK): 76 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 87,5 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,02 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: TreeHouse Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 721/12272/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować!

LOKALIZACJA:
Z przyjemnością prezentuję mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu jezior Ukiel i Kortowskiego, terenów zielonych oraz lasów, co zapewnia komfort codziennego życia i możliwość aktywnego wypoczynku. (...)

Agent

Kamil Jarzębowicz

694 014...

694 014 810

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

694 014...

694 014 810

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość