Mieszkanie, Warszawska
Warszawska, Kortowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
- 448 000 zł
- 53,60 m²
- 8 358,21 zł/m²
Joanna Ruszczyńs...
Skontaktuj się
Mieszkanie, Warszawska
Warszawska, Kortowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, Warszawska
Zaktualizowane: 16 maja 2026
448 000 zł 53,60 m² 8 358,21 zł/m²
-
2
-
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 448 000 zł (8 358,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 53,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro /2, jednopoziomowe
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: OMS40030
Lokalizacja
- Adres: Warszawska, Kortowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie na podgrodziu przy Kortowie ta oferta to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących wynajem.Lokal znajduje się w kamienicy przy al. Warszawskiej, na pierwszym piętrze, w bardzo dobrze skomunikowanej części Olsztyna. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, apteki, bank, restauracje, szkoła, przedszkole oraz uczelnia. (...)
518 286...
518 286 593