Mieszkanie, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 325 000 zł
  • 36,80 m²
  • 8 831,52 zł/m²

Zdjęcie

Paula Augustynow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

325 000 zł

36,80 m²

8 831,52 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kętrzyńskiego

Zaktualizowane: 10 maja 2026

325 000 zł 36,80 m² 8 831,52 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 325 000 zł (8 831,52 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 36,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 480 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, na I piętrze w dobrej lokalizacji ul. Kętrzyńskiego 11.
Miejsca parkingowe wokół bloku. Możliwość wykończenia pod wynajem lub na potrzeby prywatne.
W pobliżu sklep Biedronka, Dom Handlowy Dekada, Żabki i inne sklepy spożywcze.

Kup i wyremontuj według własnego pomysłu. (...)

Agent

Paula Augustynowicz-Szul

698 056...

698 056 013

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

698 056...

698 056 013

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy