Mieszkanie, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego, Śródmieście, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 2 100 zł
  • 43 m²
  • 48,84 zł/m²

Zdjęcie

Monika Kulas

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego, Śródmieście, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 100 zł

43 m²

48,84 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kętrzyńskiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 100 zł 43 m² 48,84 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące
  • Charakterystyka mieszkania: 43 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: INWEST PL Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 0105W/2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal na MIESZKANIE/ KANCELARIE/ BIURO

Lokal mieszkalno /biurowy położony na I piętrze o powierzchni 43 m2.

Lokal złożony jest z:

- 2 samodzielnych pokoi (jeden z pokoi jest klimatyzowany),

- korytarza, który świetnie sprawdzi się jako poczekalnia dla klientów,

- aneks kuchenny /socjalny,