Ogłoszenie archiwalne

Apartament, ul. Jaroszyka

Jaroszyka, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 2 500 zł
  • 48,50 m²
  • 51,55 zł/m²

Apartament, ul. Jaroszyka

Jaroszyka, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

2 500 zł

48,50 m²

51,55 zł/m²

Apartament, ul. Jaroszyka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

2 500 zł 48,50 m² 51,55 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 48,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do skorzystania ze spaceru 360 po nieruchomości bez wychodzenia z domu! 3 pokoje w sercu Jarot miejscu, które od lat uchodzi za jedną z najlepszych lokalizacji do życia w Olsztynie. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania, gdzie wszystko masz pod ręką, ta oferta jest dla Ciebie. Centrum dzielnicy Jaroty zapewnia szybki dostęp do sklepów, usług i komunikacji miejskiej, a jednocześnie oferuje komfort codziennego życia. Mieszkanie o powierzchni 48,5 m² znajduje się na 4. (...)

Kontakt

Agent

Joanna Chrzan

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Chrzan

Pełna oferta agenta