Mieszkanie

Żurawia, Gutkowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 419 000 zł
  • 44,50 m²
  • 9 415,73 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Rycharska-St...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Żurawia, Gutkowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

419 000 zł

44,50 m²

9 415,73 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 13 maja 2026

419 000 zł 44,50 m² 9 415,73 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 000 zł (9 415,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 44,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 480 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: TreeHouse Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 698/12272/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To mieszkanie może być idealnym miejscem dla Ciebie.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze bloku budowanego w nowej technologii w jednej z najbardziej zielonych części Olsztyna, niedaleko jeziora Ukiel. (...)

Agent

Ewa Rycharska-Stachowiak

734 007...

734 007 171

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Rycharska-Stachowiak

734 007...

734 007 171

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl