Mieszkanie, ul. Na Skarpie

Na Skarpie, Kortowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 2 650 zł
  • 48,50 m²
  • 54,64 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Grzego...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Na Skarpie

Na Skarpie, Kortowo, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 650 zł

48,50 m²

54,64 zł/m²

Mieszkanie, ul. Na Skarpie

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 650 zł 48,50 m² 54,64 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 650 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 48,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Chata w Kwadracie, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 78

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PIERWSZY NAJEM! Pachnące nowością mieszkanie z widokiem na zieleń w topowej lokalizacji!
Zamieszkaj na zielonym Osiedlu Grunwaldzkim (ul. Na Skarpie) wszędzie blisko, a zarazem cicho i spokojnie! Szukasz mieszkania, w którym absolutnie wszystko jest NOWE i wykończone z dbałością o każdy detal?

Biuro Chata w Kwadracie prezentuje perełkę, która właśnie trafiła na rynek. Wchodzisz i czujesz zapach świeżości całość przeszła generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów. (...)

Agent

Magdalena Grzegorczyk

608 176...

608 176 559

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.