Mieszkanie, ul. Profesorska

Profesorska, Podgrodzie, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 519 000 zł
  • 44,90 m²
  • 11 559,02 zł/m²

Zdjęcie

Robert Tomczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Profesorska

Profesorska, Podgrodzie, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

519 000 zł

44,90 m²

11 559,02 zł/m²

Mieszkanie, ul. Profesorska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

519 000 zł 44,90 m² 11 559,02 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1955
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1955

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 519 000 zł (11 559,02 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1955 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica 5,40 m²
  • Czynsz: 500 zł
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro DOM Nieruchomości oferuję do sprzedaży świetnie wykonane mieszkanie dwu pokojowe znajdujące się przy ul. Profesorskiej 10 w Olsztynie.

Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym budynku 2 piętrowym w świetnej lokalizacji, bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. (...)

Agent

Robert Tomczak

600 619...

600 619 217

89 522 65 65

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 619...

600 619 217

89 522 65 65

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.