Apartament, ul. Iwaszkiewicza

Iwaszkiewicza, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 590 000 zł
  • 71,20 m²
  • 8 286,52 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Ruszczyńs...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Iwaszkiewicza

Iwaszkiewicza, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

590 000 zł

71,20 m²

8 286,52 zł/m²

Apartament, ul. Iwaszkiewicza

Zaktualizowane: 16 maja 2026

590 000 zł 71,20 m² 8 286,52 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1987
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1987

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 590 000 zł (8 286,52 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 71,20 m², 4 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1987 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Idealne mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji właśnie taka oferta pojawiła się przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza w Olsztynie. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m², położone na 4. piętrze niskiego bloku, oferuje ogromny potencjał zarówno inwestycyjny, jak i do wygodnego życia na co dzień.Bliskość uczelni, sklepów oraz terenów spacerowych sprawia, że okolica jest chętnie wybierana przez studentów i osoby ceniące komfort życia w mieście. (...)

Agent

Joanna Ruszczyńska

518 286...

518 286 593

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Ruszczyńska

518 286...

518 286 593

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została