Mieszkanie
Gałczyńskiego, Mleczna, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
- 549 000 zł
- 72,80 m²
- 7 541,21 zł/m²
Agnieszka Tessar
Skontaktuj się
Mieszkanie
Gałczyńskiego, Mleczna, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 11 maja 2026
549 000 zł 72,80 m² 7 541,21 zł/m²
3/4
3
1986
parking strzeżony w pobliżu
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1986Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 549 000 zł (7 541,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 72,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, trójstronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Happy House, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 113/15802/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gałczyńskiego, Mleczna, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Przestronne mieszkanie dla rodziny na osiedlu Mleczna/ Podgrodzie funkcjonalny układ i świetna lokalizacja
Szukasz mieszkania, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie będzie dobrą inwestycją na przyszłość?