Mieszkanie, ul. Mazurska
Mazurska, Kościuszki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
- 619 000 zł
- 90,20 m²
- 6 862,53 zł/m²
Radosław Normant...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Mazurska
Mazurska, Kościuszki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Mazurska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
619 000 zł 90,20 m² 6 862,53 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/4
3
1930
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 619 000 zł (6 862,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 90,20 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
- okna: plastikowe, drewniane
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: gazowe, miejskie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: OMS41413
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mazurska, Kościuszki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż.W dwóch dużych pokojach wykorzystano wizualizacje przedstawiające jedynie przykładowe umeblowanie aktualny wystrój może różnić się od tego pokazanego na zdjęciach. Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, prestiżową lokalizacją i realnym potencjałem użytkowym ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne wnętrza, wysokie sufity i klasyczna kamienica z 1930 roku tworzą miejsce, które idealnie łączy funkcję reprezentacyjną z komfortem codziennego życia. (...)
518 286...
518 286 591