dowolna

Mieszkania do wynajęcia Olsztyn - Oferty wynajmu mieszkań

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

aktualne

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,50 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ul. Grota-Roweckiego 4 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Przedstawiam Państwu na wynajem odnowione dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł48,57 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja tuż obok jeziora Długiego i lasu miejskiego. ( osiedle przy ul. Leśnej ) Spokojna bezpieczna i cicha okolica. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Pieczewo, świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub studentów Lokalizacja: olsztyn Pieczewo (okolice Wioski Smerfów ) 1 minuta do przystanków tramwajowych (linie 4.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł37 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starówki, znajduje się blisko Starego Miasta.Mieszkanie na doby 200 zł .Czysz za cały miesiąc 1800 zł.+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie składające się z przestronnego pokoju, pokoju z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy. Okna mieszkania na podwórko co powoduje że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,77 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 200 zł34,20 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone blisko olsztyńskiej Starówki. Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jacka Kuronia 4, a więc w centralnej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł68,80 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikatowe mieszkanie na poddaszu. Mieszkanie bardzo klimatyczne, urządzone w stylu loftu z ciepłym akcentem przez welurowe kanapy, ciepła barwa oświetlenia. Lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal na mieszkanie/ kancelarie/ biuro Lokal mieszkalno /biurowy położony na I piętrze o powierzchni 43 m2. Lokal złożony jest z: - 2 samodzielnych pokoi (jeden z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł51,47 m² 29,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta wyłącznie W naszym biurze! W cenie miejsce parkingowe W hali garażowej! Do wynajęcia posiadamy przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 51,47m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe na wynajem. Znajduje się w bloku przy ul. Dworcowej na Osiedlu Kormoran w Olsztynie. Idealne dla osób ceniących sobie wygodę, w każde miejsce miasta można stąd.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania ze spaceru 360 po nieruchomości bez wychodzenia z domu! Ekskluzywny apartament w ścisłym centrum Olsztyna to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na jezioro ul. Dorantta, osiedle Generałów, olsztyn Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Olsztyna czeka właśnie na Ciebie. Mieszkanie o pow. 23,6 m kw mieści się na VII piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 15 Dywizji

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. 15 Dywizji 6e, II piętro z windą. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę na ulicy Mroza 20C Blok umiejscowiony w Centrum Jarot na otoczonym zielenią osiedlu. 5 minut do Lidla, stokrotki, centrum Fitnesu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,28 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Odremontowane mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Generałów. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny 2+1, singla czy też osób pracujących. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w sercu Olsztyńskiej Starówki świeżo po remoncie to doskonała propozycja dla singla lub pary. Lokalizacja Położenie na Starówce to główna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Centaurus na wynajem Olsztyn Biuro dom Nieruchomości oferuje Państwu apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowym budynku Centaurus w centrum Olsztyna przy ul. Piłsudskiego 36.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,20 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, urządzone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie w Stawigudzie - dojazd do Olsztyna S51 ok. 15 minut. Położone jest na I piętrze, w bloku wybudowanym w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Flisa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania, położonego przy ul. Jarockiej 74b w Olsztynie. Mieszkanie jest nieumeblowane. To idealne miejsce dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu na wynajem mieszkanie w Centrum przy ul. Smętka. Informacje ogólne powierzchnia 48m22. piętro3 pokojeoddzielna kuchniaw łazience prysznicbalkonpiwnicanajem okazjonalnydo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł47 m² 6,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme przytulne mieszkanie w którym poczujesz się jak w domu. Dwa pokoje osobna kuchnia łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie przy ulicy Flisa. Przestronny salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem w hali garażowej. Idealny dojazd do szpitali:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Starym Mieście to doskonała propozycja inwestycyjna i użytkowa. Położone na II piętrze klimatycznej kamienicy, daje ogromne możliwości zarówno pod najem krótkoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Miasto 11/16.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł37,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od początku czerwca! Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie o pow. użytkowej 37,5 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz posiadamy przestronne, słoneczne Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,00 m 2 , położone przy al. Warszawskiej 86,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nowe nieużywane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Tuwima 3 w Olsztynie na osiedlu Calamo Park.