dowolna

Mieszkania do wynajęcia Olsztyn - Oferty wynajmu mieszkań

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Przedstawiam Państwu na wynajem odnowione dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,57 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja tuż obok jeziora Długiego i lasu miejskiego. ( osiedle przy ul. Leśnej ) Spokojna bezpieczna i cicha okolica. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Pieczewo, świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub studentów Lokalizacja: olsztyn Pieczewo (okolice Wioski Smerfów ) 1 minuta do przystanków tramwajowych (linie 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł34,20 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone blisko olsztyńskiej Starówki. Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jacka Kuronia 4, a więc w centralnej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł37 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starówki, znajduje się blisko Starego Miasta.Mieszkanie na doby 200 zł .Czysz za cały miesiąc 1800 zł.+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie składające się z przestronnego pokoju, pokoju z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy. Okna mieszkania na podwórko co powoduje że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,77 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Starym Mieście to doskonała propozycja inwestycyjna i użytkowa. Położone na II piętrze klimatycznej kamienicy, daje ogromne możliwości zarówno pod najem krótkoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo). Lokalizacja Gutkowo to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia jednopokojowe studio w Śródmieściu Olsztyna, przy ul. Ratuszowej 5 Nieruchomość usytuowana na II piętrze, o powierzchni 30mkw składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jarockiej 68. Nieruchomość mieści się na parterze w 4-piętrowym bloku i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania, położonego przy ul. Jarockiej 74b w Olsztynie. Mieszkanie jest nieumeblowane. To idealne miejsce dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać i oszczędzać czas każdego dnia? Ta oferta została przygotowana właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, kawalerka z loggią w centrum miasta, 32 m2, pierwsze piętro, teren monitorowany. Mieszkanie przy al. Wojska Polskiego -apartamenty & Lofty Dragonów.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz posiadamy przestronne, słoneczne Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,00 m 2 , położone przy al. Warszawskiej 86,.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł80 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje dla studentek od 01.10.2026 r do 30.06.2027r. Parking przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie studentek kompletnie umeblowane. Blisko uczelni uwm, 10 min drogi pieszo na drugą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 3 piętrze o powierzchni 33m2 z balkonem w budynku przy ul. Dworcowej 53 w Olsztynie. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł33 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nad Zatoką to wyjątkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Ukiel, oferujący komfortowe apartamenty z widokiem na wodę. Nasza lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,20 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie przy ul. Jana Janowicza. Mieszkanie jest w całości umeblowane. Na metraż mieszkania o powierzchni 40,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem w hali garażowej. Idealny dojazd do szpitali:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60,40 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m . Znajduje się na parterze budynku z 1975 roku. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 42 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Tuwima 3 w Olsztynie na osiedlu Calamo Park. Dwa samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł69,70 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza 50a. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze i składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50g na na nowo powstałym osiedlu Libero. Libero to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy kanarkowej! czynsz 4000 złotych - W tym wszystkie media. Do wynajmu mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na piętrze w budynku jednopiętrowym. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł47 m² 6,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme przytulne mieszkanie w którym poczujesz się jak w domu. Dwa pokoje osobna kuchnia łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie przy ulicy Flisa. Przestronny salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,20 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, urządzone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie w Stawigudzie - dojazd do Olsztyna S51 ok. 15 minut. Położone jest na I piętrze, w bloku wybudowanym w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Bydgoskiej 1a w Olsztynie. Budynek znajduje się niedaleko lasu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Miasto 11/16.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - ul. Na Skarpie 11 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 48m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mroza 15 w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.