dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Olsztyn - Sprzedaż i najem

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gutkowo,Olsztyn

399 000 zł41 m² 9 684,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, które jednocześnie zapewnia świetną komunikację z miastem? Ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Generałów,Olsztyn

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie premium | 68,42 m2| Osiedle Generałów | Grota Roweckiego | w opcji 4 pokoje, balkon, miejsce postojowe w hali garażowej, komórka lokatorska Tu luksus zaczyna się tuż za drzwiami To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Podleśna,Olsztyn

640 000 zł55 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze nowoczesnego bloku z 2020 r. na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Mazurskie,Olsztyn

3 350 zł90 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ul. Piłsudskiego 60 (osiedle ogrodzone i monitorowane), dzielnica Osiedle Mazurskie. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minakowskiego

Jaroty,Olsztyn

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz małego, taniego w utrzymaniu mieszkanka w idealnej lokalizacji - mamy idealną dla Ciebie ofertę. Zapraszamy serdecznie na olsztyńskie jaroty i spokojną uliczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztyn na osiedlu Podgrodzie. Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego,Olsztyn

195 000 zł18 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na 3. piętrze bloku z 1970 roku przy ul. Kętrzyńskiego 9. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Kętrzyńskiego. W okolicy dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

610 000 zł61 m² 9 955,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu - nowoczesność i komfort Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,27 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Kościuszki,Olsztyn

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, prawie 50-metrowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze, z fantastyczną energią, starą drewnianą podłogą i oryginalną cegłą w korytarzu. Miejsce do lenistwa, odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

640 000 zł75 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na olsztyńskie Jaroty, doskonale skomunikowaną z całym miastem dzielnicę! Jeśli szukasz mieszkania trzypokojowego z dużym balkonem i garderobą, do którego można wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

600 000 zł57 m² 10 544,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasne, ciepłe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie, w które włożyliśmy całe serce. Czas przekazać je w dobre ręce :) Na sprzedaż przestronne, doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Zatorze,Olsztyn

520 000 zł64 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne ładne mieszkanie 63,50m2 wysokość 2,70 m-3 piętro-zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego jednej z głównych reprezentacyjnych ulic Olsztyna. Blisko centrum Olsztyna. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości M2 Estate przedstawia na wynajem mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Dadleza 5 w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

522 000 zł56 m² 9 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w wyremontowanym budynku przy ul. Partyzantów 80 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Grunwaldzkie,Olsztyn

489 000 zł61 m² 7 990,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego, rozkładowego mieszkania w świetnej lokalizacji, oddalonego o 3 min od centrum? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wirtualnym spacerem. Biuro gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł38 m² 13 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,91 m , zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnym 5- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Wojska Polskiego,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Hynka 14 w Dywitach (osiedle Sterowców). Wyjątkowa oferta w stanie deweloperskim o powierzchni 36,24 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

1 099 000 zł113 m² 9 725,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Północ Nieruchomości oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Bartąskiej w budynku 3 piętrowym z nowoczesną windą. Blok oddany do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

560 000 zł72 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja! Na sprzedaż: przestronne, 4-pokojowe mieszkanie (72,5 m ) ul. Jana Boenigka [oferta bezpośrednia] Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piotrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalarka o powierzchni 28 m2, położona na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piotrowskiego 15 w Olsztynie. Przy budynku parking z dużą ilością miejsc, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dajtki,Olsztyn

749 000 zł77 m² 9 753,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowego 4-pokojowego, bezczynszowego, wykończonego mieszkania z pięknym widokiem? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja: prezentujemy gustownie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

384 000 zł46 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 399000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Śródmieście,Olsztyn

329 000 zł44 m² 7 465,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania położonego w samym sercu olsztyńskiej starówki, przy ul. Stanisława Staszica. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Podgrodzie,Olsztyn

340 000 zł48 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest w centralnej części miasta Olsztyna przy ul. Gałczyńskiego, na osiedlu Mleczne, w dzielnicy Podgrodzie, w odległości ok. 1,7 km od Rynku Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Gutkowo,Olsztyn

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje do sprzedaży w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 36m 2. Blok, w którym znajduje się nieruchomość usytuowany jest przy ul. Porannej 8a -osiedle Gutkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

339 000 zł43 m² 7 939,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja rezerwacja Szukasz mieszkania w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta propozycja przy ul. Toruńskiej 1a w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

649 000 zł63 m² 10 283,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam przestronną, funkcjonalną, gotową do zamieszkania nieruchomość w budynku położonym przy ul. Franciszka Hynka 13 w Dywitach (osiedle Sterowców). Zgodnie z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Kościuszki,Olsztyn

929 000 zł72 m² 12 867 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

72m luksusu na ostatnim piętrze | Widok na Olsztyn | 2023 r. | bez Prowizji Szukasz mieszkania, które łączy komfort domu z wygodą życia w centrum? Zapraszam na ul. Marcina Kasprzaka 5 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Hanowskiego w Olsztynie. Przy budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Forma najmu-najem okazjonalny najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herberta

Jaroty,Olsztyn

437 000 zł48 m² 9 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Herberta (osiedle Jaroty). Idealne sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie bądź inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jemioły

Redykajny,Olsztyn

699 000 zł86 m² 8 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż - klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Olsztyna Jeśli marzysz o miejscu, w którym od progu czuć ciepło i spokój, to mieszkanie przy ul. Jemioły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Chata w Kwadracie prezentuje 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Olsztyna Podgrodzie Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 43 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Złotej w Olsztynie. Przy budynku duży parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Kortowo,Olsztyn

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z widokiem na Stare Miasto i Łynę. Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. 1. Budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Niepodległości

Śródmieście,Olsztyn

860 000 zł92 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal gotowy, oddany do użytku. Lokal znajduje się na 2 piętrze, na które wygodnie możesz wjechać windą. Zaprojektowano w mieszkaniu 3 pokoje , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

1 290 000 zł230 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na poddaszu. Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. W pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Kortowo,Olsztyn

5 000 000 zł230 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Apartament z widokiem na Stare Miasto i Łynę. Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. 1.Budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia