dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Olsztyn - Sprzedaż i najem

134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

134 ogłoszenia

790 000 zł87,40 m² 9 039 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie Z potencjałem wydzielenia 5 pokoi Ciekawe mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na drugim piętrze 3-piętrowego bloku wybudowanego w 1991roku. Jedna z bardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,20 m² 8 564,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie dwustronne, położone na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z oknem i komunikacji. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Centaurus na wynajem Olsztyn Biuro dom Nieruchomości oferuje Państwu apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowym budynku Centaurus w centrum Olsztyna przy ul. Piłsudskiego 36.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł56,01 m² 9 551,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,01 położone w niskim 4 piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023r,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Flisa.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty w Olsztynie - przy ul. Mroza 22. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,50 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie 77 m (107 m po podłodze) Olsztyn, ul. Hallera, osiedle Generałów To nie jest mieszkanie dla każdego To przestrzeń dla osoby z wizją, która tchnie w nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,28 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Odremontowane mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Generałów. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny 2+1, singla czy też osób pracujących. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,36 m² 12 636,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Premium przy ul. Marii Dąbrowskiej. Obligatoryjnie miejsce parkingowe naziemne 20 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,10 m² 6 897,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 1 piętrowym przy Al. Warszawskiej 103 Olsztynie Powierzchnia użytkowa lokalu 65,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł32,76 m² 18 162,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium nad jeziorem Ukiel Kapitańska Olsztyn powierzchnia 32.76 m2 I piętro, 2024 rok budowy ul. Kapitańska 2 zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 58 w Olsztynie. Funkcjonalne mieszkanie położone na Parterze o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł53,60 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie na podgrodziu przy Kortowie ta oferta to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem w hali garażowej. Idealny dojazd do szpitali:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,60 m² 9 778,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najwygodniejszych do życia dzielnic Olsztyna właśnie je znalazłeś. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,40 m² 8 758,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z 1981 roku (wielka płyta) na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Dzięki załączonemu rzutowi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,50 m² 8 262,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Idealny rozkład w topowej lokalizacji Jarot to mieszkanie wyróżnia się przestrzenią i funkcjonalnością, której szuka dziś każda rodzina. Położone przy ul. Johanna Gottfrieda Herdera, na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł90,20 m² 6 862,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż.W dwóch dużych pokojach wykorzystano wizualizacje przedstawiające jedynie przykładowe umeblowanie aktualny wystrój może różnić się od tego.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł44,09 m² 7 892,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne 2 pokoje blisko lasu i jeziora to mieszkanie, które łączy wygodę życia w mieście z codziennym kontaktem z naturą. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bolesława Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem   . Kawalerka Z miejscem parkingowym. Forma najmu-najem okazjonalny najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł87 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie poranek w Twoim nowym mieszkaniu. Pierwsze promienie słońca wpadają przez okna od wschodu, delikatnie budząc domowników. W kuchni unosi się zapach świeżej kawy,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie Olsztyn Jaroty Na sprzedaż umeblowane, gotowe do zamieszkania lub unwestycyjnie do wynajmu mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40,11 m² 14 684,62 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Poprzecznej na osiedlu Quatro. Opcjonalnie można kupić miejsce parkingowe podziemne 85 000 zł. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł230 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Homfi z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość - apartament zlokalizowany na obszarze prestiżowego Łyny Park w Olsztynie. Lokalizacja: łyna Park, ulokowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaż lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6 - Bdynek Opera w Olsztynie Budynek nowoczesny wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł143 m² 14 685,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z widokiem na Stare Miasto i Łynę Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. 1. Budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się przy ul. Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m . W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,41 m² 9 762 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Mieszkanie na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w nowej technologii. Blok z 2020 roku, wyposażony w windę, znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

290 000 zł32,30 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o pow. 32,3 m2 w Olsztynie przy ul. Bolesława Chrobrego 8- starówka ( kamienica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,60 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedane! Mieszkanie na parterze w 3-piętrowym bloku z 2013 roku. Budynek wybudowany w nowej technologii znajduje się w spokojnej okolicy. Pod budynkiem parking tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł32,40 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł62,66 m² 9 879 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położoną na 6 piętrze w 7piętrowym bloku z 2018 roku, przy ul. Morenowej 9 w Bartągu, na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,72 m² 9 325,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie ,w trakcie remontu z panoramicznym widokiem, zlokalizowane przy ul. Żołnierskiej 12C w Olsztyn. Nieruchomość jest w trakcie remontu, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

208 000 zł48,01 m² 4 332 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Mieszkanie na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym około 1920 roku. Nad mieszkaniem strych. Budynek zlokalizowany na ogrodzonej posesji gdzie znajduje się parking tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, kawalerka z loggią w centrum miasta, 32 m2, pierwsze piętro, teren monitorowany. Mieszkanie przy al. Wojska Polskiego -apartamenty & Lofty Dragonów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa perełka na olsztyńskim osiedlu Podleśna. Przepiękny, luksusowy apartament trzypokojowy z ogródkiem/tarasem, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z najlepszej jakości.