dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Olsztyn - Sprzedaż i najem

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

749 000 zł82 m² 9 105,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz ekskluzywnego apartamentu w świetnej lokalizacji, blisko jeziora z własnym ogrodem i miejscem parkingowym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Link do galerii zewnętrznej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dajtki,Olsztyn

749 000 zł82 m² 9 105,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poziomkowa

Redykajny,Olsztyn

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Za oknami las. Cisza i spokój. Siatka na balkonie z racji mojej kotki. Zniknie. Siatka oczywiście. Stan mieszkania bardzo dobry. Zostawiam wszystkie meble i wyposażenie. Dostępne od maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł56 m² 27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 10 w Olsztynie. Lokal znajduje się na 11 (ostatnim) piętrze wieżowca z 1981 roku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ostatni apartament w stanie deweloperskim z widokiem na jezioro oraz możliwością powiększenia o taras na dachu i powierzchnię na poddaszu. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł45 m² 7 773 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M2 przedstawia na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Jana Kasprowicza. Mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Miasto

Stare Miasto,Olsztyn

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, w lokalizacji, która zawsze będzie atrakcyjna zarówno pod wynajem jak I do niebanalnego mieszkania, ta oferta jest idealna! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

235 000 zł29 m² 8 103 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Sprzedam kawalerke w Olsztynie na ul. Mroza Kawalerka o pow. 29 mkw sklada się z -pokoju -korytarza -łazienki -oddzielnej kuchni (do wlasnej aranżacji) -piwnica o pow 6 mkw Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

579 000 zł71 m² 8 142,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe W centrum olsztyna. Zamieszkaj blisko starówki. Nieruchomość położona w bloku trzypiętrowym na trzecim piętrze , blok po kapitalnym remoncie łącznie z klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i umeblowane 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowym i spokojnym osiedlu "nowy Bartąg II" przy ul. Zachodniej. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Kościuszki,Olsztyn

419 000 zł64 m² 6 526,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania blisko centrum, dobrze skomunikowanego, a dodatkowo chciałbyś zrobić je "po swojemu"? Zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nagórki,Olsztyn

512 000 zł54 m² 9 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***umowa przedwstępna*** Na sprzedaż nowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem na Nagórkach - osiedle Libero przy ul. F.BARCZA 50. Mieszkanie jest jeszcze niezamieszkane, trwają prace wykończeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generałów,Olsztyn

485 000 zł47 m² 10 275,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na parterze, idealne dla rodziny z dzieckiem lub starszych osób. W cenę wliczony jest garaż o pow. 24 m2, znajdujący się w budynku. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Kasprzaka 17. Lokal usytuowany jest na V piętrze w budynku sześciopiętrowym z 2022 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry , mam do zaoferowanie mieszkanie , sprzedaję jako osoba prywatna , bez pośredników. Pełna własność i księga wieczysta. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Zacisze , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawigudzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Sprzedam kawalerkę na ulicy Stawigudzkiej, olsztyn. Miejsce dobrze skomunikowane, niedaleko przystanek autobusowy. Szybki dojazd do obwodnicy. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla najmłodszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

249 000 zł36 m² 6 917 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Dywizjonu 303. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

429 000 zł72 m² 5 917 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 72,5 m2 zlokalizowane w czteropiętrowym bloku, IV piętro na osiedlu Jaroty, przy ul. Wiecherta w Olsztynie. Budynek powstał w 1989 roku jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

355 000 zł45 m² 7 906 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

495 000 zł75 m² 6 627 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe z dużym potencjałem o pow. 74,7 m2 - po podłodze ok. 90 m2 w cichej i spokojnej okolicy - osiedle Jaroty. W najbliższej okolicy sklepy, pasaż handlowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 000 zł33 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 33,17 m2, znajdujące się na nowo powstałym osiedlu przy ul. Franciszka Barcza w Olsztynie w bydynku z 2020 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowskiego

Podgrodzie,Olsztyn

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn prezentuje dwu pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Olsztyna na osiedlu Podgrodzie. Jest to spokojna okolica. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

1 600 zł48 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M2 Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Orłowicza w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z: - oddzielnej kuchni z oknem, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

295 000 zł48 m² 5 809,13 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy zakup 3 pokojowego mieszkania położonego na parterze. Blok znajduje się na Osiedlu Pojezierze, przy ul Pana Tadeusza w samym centrum Olsztyna. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

1 800 zł35 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka, usytuowana na drugim piętrze w budynku wybudowanym w tzw. nowej technologii na osiedlu Zatorze Podleśna w Olsztynie. Wygodny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowa Niepodległości 4. Tuż przy Parku Centralnym. Około 10 min pieszo do Starego Miasta z licznymi restauracjami, pubami i miejscami rozrywki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Zimowej w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 50m2 składa się z: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stramkowskiej

Pieczewo,Olsztyn

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji, zlokalizowane przy ulicy Stramkowskiej na osiedlu Pieczewo. Mieszkanie dwustronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Podgrodzie,Olsztyn

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowe, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym, usytuowane na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z podziemną halą garażową. Budynek charakteryzuje się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

269 000 zł37 m² 7 349,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna. W skład mieszkania wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka Media: - tv - Internet (możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

319 000 zł37 m² 8 598 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Stawigudzkiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,1 m2, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Kormoran,Olsztyn

284 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pragniesz mieszkania z gwarancją doskonałej lokalizacji? Szukasz nieruchomości, która zapewni satysfakcję z trafnej inwestycji? Na pewno zainteresuje Cię dwupokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Śródmieście,Olsztyn

255 000 zł36 m² 7 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 36,30m2.znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym przy ul Dworcowej w Olsztynie. Budynek ocieplony, klatki schodowe po remoncie W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Podleśna,Olsztyn

309 000 zł32 m² 9 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy śliczne mieszkanko w stanie idealnym w bloku Z 2017r. z tarasem 20m2. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na osiedlu podleśna przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

245 000 zł38 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 37,7 m2 składa się z: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

315 000 zł41 m² 7 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zacisze przy ul. Stawigudzkiej Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41 m2, usytuowane jest na parterze w bloku.