dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Olsztyn - Lista ogłoszeń

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, aleja Warszawska 84, olsztyn Cena: 455 000 zł | Powierzchnia: 59 m | Parter w budynku z 1939 r. Opis nieruchomości: 3 niezależne, przestronne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Gutkowo,Olsztyn

499 000 zł60 m² 8 376,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, z antresolą o powierzchni użytkowej 50,57 m (9 m antresola), położone na 3. piętrze przy ul. Porannej w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

3 700 zł120 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m, usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej, tuż przy tylnej części przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

959 000 zł176 m² 5 442,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 176,19 m, położonego na kameralnym osiedlu Koliber. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pstrowskiego

Mazurskie,Olsztyn

589 000 zł56 m² 10 458,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego Pstrowskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

439 000 zł57 m² 7 689,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Sprzedane! sprzedane! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, dwustronne, schludne, rozkładowe, o powierzchni użytkowej wynoszącej 57,09m2. Mieszkanie znajduję się na osiedlu Podgrodzie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Olsztyna ul. Kościuszki na wysokości Parku Centralnego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzkie,Olsztyn

449 000 zł51 m² 8 828,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro 3a Nieruchomości oferuje dwupokojowe, słoneczne, dwustronne, mieszkanie znajdujące się w samym centrum przy starówce i parku podzamcze. Nieruchomość znajduje się Olsztynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

700 000 zł68 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o wysokim standardzie, w czteromieszkaniowym budynku z 2008 r.W TOPOWEJ LOKALIZACJI.Salon z kominkiem oraz wyjściem na taras ( 25 m2) i trzy sypialnie.Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grunwaldzkie,Olsztyn

719 000 zł71 m² 10 098,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Oferuję na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w samym centrum miasta! Nieruchomość położona jest na drugim piętrze (trzecia kondygnacja) w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 39 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prawdziwa gratka dla wielbicieli mieszkania w mieście. Piękny apartament w Centrum z cudownym widokiem na panoramę Olsztyna już dziś poszukuje nowego właściciela. 3 pokoje, dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, aleja Warszawska 84, olsztyn Cena: 480 000 zł | Powierzchnia: 59 m | Parter w budynku z 1939 r. Opis nieruchomości: 3 niezależne, przestronne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

619 000 zł63 m² 9 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie szuka nowego właściciela. Doskonała lokalizacja W bezpośrednim sąsiedztwie parku kusocińskiego, nowej hali urania I zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa perełka na olsztyńskim Podgrodziu poszukuje nowego właściciela! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2., położone na wysokim parterze, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

539 000 zł60 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam na sprzedaż wyremontowane, przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Jaroszyka 12 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Olsztyn

Podleśna,Olsztyn

280 000 zł23 m² 12 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Szukasz przytulnej kawalerki, ale nie przepadasz za połączeniem salonu z aneksem kuchennym? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to te mieszkanie jest idealnym miejscem dla Ciebie! Biuro 3a Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zatorze,Olsztyn

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz małego mieszkanka do zamieszkania, pod wynajem lub chcesz ulokować oszczędności w bezpiecznej przestrzeni, jaką są nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Warmińska

Kętrzyńskiego,Olsztyn

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w ścisłym centrum Olsztyna. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Warmińska i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Zatorze,Olsztyn

455 000 zł60 m² 7 563,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ladne Duze -2/3 Pokojowe mieszkanie blisko Centrum po remoncie Lokal znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Zatorze, przy ul. Limanowskiego 31a. Usytuowany jest na drugim piętrze, a wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 364,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

-rezerwacja- szukasz niedużej nieruchomości w dobrym standardzie i o niskich kosztach utrzymania? Interesuje Cię tylko dzielnica na której wszystko co potrzebne do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stramkowskiej

Jaroty,Olsztyn

529 000 zł60 m² 8 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 60,1 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Jarem

Zatorze,Olsztyn

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 44m2 -4 piętro-zlokalizowane jest przy ulicy Nad Jarem w budynku 4 piętrowym 70m od ulicy Wojska Polskiego jednej z głównych reprezentacyjnych ulicy Olsztyna. Cena mieszkania obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Kętrzyńskiego,Olsztyn

285 000 zł45 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zachęcam do zakupu 2-pokojowego mieszkania z wielkim potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Bema 1, jest dwustronne, z dużymi oknami i loggią, która może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

345 000 zł50 m² 6 913,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Podstawowe informacje: ciche, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z loggią, położone na osiedlu Pojezierze. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, spokojna okolica, przy samym parku im. Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stramkowskiej

Pieczewo,Olsztyn

399 000 zł60 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie :) Nieruchomość o powierzchni 59,5 mkw mieści się na ostatnim piętrze 5-kondygnacyjnego bloku przy ulicy Stramkowskiej 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

389 000 zł47 m² 8 290,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Generałów,Olsztyn

849 000 zł111 m² 7 634,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedane Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, usytuowanego na kameralnym Osiedlu Koliber. Mieszkanie jest bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Zatorze,Olsztyn

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka 28 m2 na ul. Moniuszki 3 w Olsztynie. Mieszkanie wyremontowane z najemcą ( możliwość przejęcia najemcy). Do mieszkania przynależy duża piwnica 8 m2 blok zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Kętrzyńskiego,Olsztyn

539 000 zł71 m² 7 580,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Szukasz przestronnego komfortowego mieszkania w centrum Olsztyna, oczekujesz przestrzeni którą można łatwo przearanżować pod twoje potrzeby? Koniecznie sprawdź tą ofertę! Lokal 3 izbowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Olsztyn

620 000 zł88 m² 7 062 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Biuro M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament na Starym Mieście. Rozkładowy lokal o powierzchni całkowitej 87,80 m2 z ekspozycją północną/wschodnia/zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

464 000 zł60 m² 7 707,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20m2, zlokalizowane na osiedlu Jaroty, przy ul. Janowicza. Lokal mieszkalny położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Warmińska

Śródmieście,Olsztyn

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł31 m² 51,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie na jarotach Nieruchomość położona jest przy ul. Jarockiej 60. Osiedle oferuje doskonałą równowagę między spokojem a dogodnym dostępem do lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kętrzyńskiego,Olsztyn

485 000 zł108 m² 4 496,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1940

Umowa przedwstępna! Szukasz siedziby dla swojej firmy, miejsca na swoje biuro, a może własną kancelarię? Chcesz zainwestować w powierzchnię pod wynajem lub jesteś miłośnikiem kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grunwaldzkie,Olsztyn

719 000 zł71 m² 10 098,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

464 000 zł60 m² 7 707,64 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Zatorze,Olsztyn

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Zatorze,Olsztyn

449 000 zł49 m² 9 107,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 znajdujące się parterze przy ulicy Chopina, osiedle Zatorze w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wspaniale położone mieszkanie w Olsztynie na osiedlu Jaroty. Blok został wybudowany w 2013 r. Mieszkanie w stanie idealnym. Klatki są czyste i bardzo zadbane. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

1 600 zł34 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, studentów, małżeństw bez dzieci i zwierząt, seniorów. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z windą wybudowanego w 2013 r. Nieruchomość znajduje się w Olsztynie.