dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Olsztyn - Lista ogłoszeń

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dajtki,Olsztyn

749 000 zł77 m² 9 753,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedane Szukasz nowego 4-pokojowego, bezczynszowego, wykończonego mieszkania z pięknym widokiem? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja: prezentujemy gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje atrakcyjną nieruchomość położoną przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

400 000 zł43 m² 9 237,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - zlokalizowane na parterze w zadbanym budynku przy ulicy Liliowej, na cenionym osiedlu Redykajny w Olsztynie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

469 000 zł58 m² 8 149,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Przestronne mieszkanie przy al. Wojska Polskiego otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Zatorze, przy Alei Wojska Polskiego 54. W okolicy znajdziemy m. in. liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

315 000 zł47 m² 6 771,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na 1. piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ul. Puszkina 2 w Olsztynie. Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

250 000 zł23 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na zaciszne Zatorze, dzielnicę bardzo dobrze skomunikowaną z miastem, bogatą w zieleń, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

403 000 zł46 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 415 000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Piękne widoki, świetny rozkład, doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena! mieszkanie pierwotnie posiadało pięć pokoi, w prosty sposób poprzez postawienie ścianki można przywrócić ten układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyzwolenia

Stare Miasto,Olsztyn

880 000 zł93 m² 9 462,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy serdecznie do villa park. Nieruchomość w samym sercu olsztyńskiej starówki, ekskluzywny budynek w nowej technologii przy ulicy wyzwolenia16. Jeśli szukasz dużego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Generałów,Olsztyn

370 000 zł50 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje wyjątkową nieruchomość położonej w malowniczej miejscowości Tomaszkowo, tuż pod Olsztynem. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mleczna,Olsztyn

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy na osiedle mleczna - najpopularniejsze inwestycyjnie osiedle w Olsztynie. Jeśli szukasz rozkładowego, dwustronnego, słonecznego mieszkania 20 minut pieszo od Kortowa i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bajkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł37 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 36,7 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku usytuowanym, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Bajkowe w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morelowa

Zielona Górka,Olsztyn

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem / pół domu Olsztyn, zielona Górka Cena ofertowa: 680 000 zł Powierzchnia mieszkalna: 75 m Dodatkowo: piwnica ok. 40 m + taras 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

1 300 zł38 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone znajdujące się na 6 piętrze w budynku 10 piętrowym z lat 70-tych ub. wieku, z dwoma windami i zsypem. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hozjusza

Redykajny,Olsztyn

960 000 zł109 m² 8 807,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentację bezczynszowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 109 m2 (w tym 17 m2 garaż) zlokalizowanego na osiedlu Redykajny w Olsztynie na ul. Hozjusza. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kościuszki,Olsztyn

1 900 zł37 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36,80 m2 położonego przy ul. Żołnierskiej 12b w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na X piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Śródmieście,Olsztyn

330 000 zł37 m² 8 894,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Wprowadzenie Prezentujemy świetne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy na ul. Staszica 16 w Olsztynie. Głównymi atut em lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

518 400 zł48 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Beata Górnicka, nr lic. 30331 tel. 3-pokojowe mieszkanie 48 m z balkonem Osiedle Pojezierze, ul. Kołobrzeska 25 Powierzchnia: 48 m Piętro: i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj na ulicy Popiełuszki, na prestiżowym, kortowskim osiedlu w Olsztynie. Niespotykany komfort zamieszkania wokół zagospodarowanej zieleni i z widokiem na nią. Nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

430 000 zł43 m² 9 930,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Prezentujemy Państwu rozkładowe mieszkanie do remontu zlokalizowane przy ulicy Kołobrzeskiej 13e w Olsztynie. Jest to nieruchomość z 3 oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum, w kameralnym budynku z klimatem i z własnym ogródkiem? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

349 000 zł44 m² 7 904,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz ustawnego, dwupokojowego mieszkania w niskim bloku, z miejskim ogrzewaniem i zielenią za oknem? Ta oferta może Ci się spodobać! lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Generałów,Olsztyn

539 000 zł48 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie położone na spokojnym, zielonym osiedlu Generałów w Olsztynie, zarządzanym przez Akademicką Spółdzielnię Mieszkaniową. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Olsztyna przy ul. Kościuszki na wysokości Parku Centralnego, o powierzchni 52,24 m2. Niski czynsz, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 37 m2, 2 pokoje, kołobrzeska Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnią, łazienką, przedpokojem i loggią o powierzchni 37 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kubusia Puchatka

Pieczewo,Olsztyn

780 000 zł80 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego, niebanalnego, dwupoziomowego, wyposażonego mieszkania czteropokojowego na osiedlu bajkowym i dobrym standardzie dla siebie i swojej rodziny? Tej oferty nie możesz przegapić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł39 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie | 4 piętro | Balkon | Blisko komunikacji miejskiej | Kanta 58a Oferujemy do wynajęcia jasne i ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m2, położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

673 000 zł75 m² 8 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na olsztyńskie Jaroty, doskonale skomunikowaną z całym miastem dzielnicę! Jeśli szukasz mieszkania trzypokojowego z dużym balkonem i garderobą, do którego można wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

509 000 zł59 m² 8 686 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż mieszkanie na starówce, dla osób ceniących miejski styl życia połączony z historycznym klimatem. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jaroty,Olsztyn

549 000 zł72 m² 7 572,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Umowa przedwstępna Z zadatkiem! Poszukujesz dwustronnego, 4- pokojowego, jasnego, słonecznego mieszkania, z loggią, w spokojnej części osiedla Jaroty i jednocześnie blisko wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Linki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w samym centrum Olsztyna na ulicy Bogumiła linki. Bardzo blisko jest do centrum handlowe, sklep biedronka i przystanki oraz starówka ( ok 3 min.) Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

469 000 zł62 m² 7 504 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku czteropiętrowym na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 62m2, położone na pierwszym piętrze w wielorodzinnym budynku przy ul. Wierzbowej w Olsztynie. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Zatorze,Olsztyn

295 000 zł38 m² 7 864,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Sprzedane! sprzedane! Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż w pełni umeblowaną i zadbaną kawalerkę o pow. 37,51 m , położona na parterze w dwupiętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Podleśna,Olsztyn

309 000 zł37 m² 8 331,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i altaną Olsztyn, ul. Reymonta | 37,09 m + ogród ok. 100 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na parterze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

295 000 zł38 m² 7 804,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie do remontu | Olsztyn, ul. Jagiellońska | 37,8 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,8 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 900 zł72 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osiedle nowe zatorze- nowoczesna odsłona Olsztyna przy ulicy Marii Zientary- malewskiej. Oferujemy na wynajem pięknie wykończone czteropokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z miejscem.