dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Olsztyn - Lista ogłoszeń

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Zatorze,Olsztyn

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie w Olsztynie 70m2 znajdujące się przy ul. Żeromskiego 40. Przywracając stan pierwotny można zrobić z niego 2 mieszkania z oddzielnymi wejściami, każde po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bażyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 zł15 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój spokojnej studentce w domku jednorodzinnym. Pokój samodzielny jednoosobowy, umeblowany, z internetem, swobodny dostęp do kuchni i łazienki, taras użytkowy. Opłaty 450 zl /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym na osiedlu Jaroty w bardzo dobrym punkcie. I piętro ,blisko super market ,apteka,poczta,węzeł komunikacyjny mpk.Dwa pokoje + aneks kuchenny,nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Mazurskie,Olsztyn

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie dla pracującej pary

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

285 000 zł90 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zarządzanie budynkiem przez Wspólnotę Mieszkaniową: czynsz zimowy: ok.370zł/4 os., czynsz letni ok.270m2/4os. Dół: salon,pokój,kuchnia,łazienka (z wanną), góra: przestrzeń w naturalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

213 000 zł38 m² 5 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Super mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Niski czynsz, własne ogrzewanie gazowe. Super inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Małe jest piękne, czy ciasne ale własne to stwierdzenia idealnie pasujące do naszej oferty. Przytulne mieszkanko na olsztyńskim Zatorzu, położone przy ulicy Puszkina, 10 minut pieszo do Ratusza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

274 000 zł33 m² 8 303,03 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta idealna dla inwestora! Dwupokojowe mieszkanie w zadbanym bloku w pożądanej lokalizacji z pięknym widokiem i potencjałem. Zamieszkiwane przez starszą osobę, która nie miała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie na parterze czteropiętrowego bloku z cegły, położonego na olsztyńskim osiedlu zatorze. To miejsce, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Olsztyn

314 000 zł32 m² 9 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

-Umowa Przedwstępna- zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Olsztynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

479 000 zł69 m² 6 962,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz dużego, dobrze skomunikowanego mieszkania w pobliżu centrum Olsztyna? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Smętka 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł67 m² 6 683,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Olsztyna inwestycyjnie lub do zamieszkania! Z radością prezentujemy przestronne mieszkanie, o powierzchni użytkowej 67,18 m w sercu Olsztyna przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generałów,Olsztyn

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w dobrej cenie do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś, ta oferta jest dla Ciebie! okolica: mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

310 000 zł49 m² 6 339,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

- rezerwacja- oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym przy ul Boenigka 10 ( Osiedle Jaroty). Budynek z wielkiej płyty, wybudowany w 1984r , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

259 000 zł32 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

- rezerwacja- szukasz niedużego mieszkania dwupokojowego z kuchnią z oknem, położonego na najbardziej pożądanej dzielnicy Olsztyna- na Pojezierzu? Tej oferty nie możesz przegapić! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

269 000 zł36 m² 7 472 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Pieczewo, przy ul. S. Żurawskiego. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgrodzie,Olsztyn

399 000 zł73 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

-rezerwacja- lokalizacja, lokalizacja i raz jeszcze lokalizacja! Szukasz przestronnego mieszkania w najlepszej lokalizacji, blisko Starówki i Centrum miasta? Czteropokojowego z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

299 000 zł36 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowaną przy ulicy Polnej, na osiedlu Podgrodzie. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36m2, usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Olsztyn

319 000 zł56 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu Zatorze Mieszkanie znajduje się w Olsztynie przy ul. Karłowicza 19. W najbliższej okolicy znajdziemy m. in. przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

339 000 zł49 m² 6 960,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

-sprzedane- szukasz dwupokojowego mieszkania na Jarotach z oddzielną kuchnią, po remoncie? Dodatkowo w pełni umeblowanego oraz wyposażonego, do wprowadzenia ? Tej oferty nie możesz przegapić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Olsztyn

419 000 zł67 m² 6 252,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

469 000 zł81 m² 5 776,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Szukasz komfortowego, 5-pokojowego mieszkania w pożądanej okolicy Olsztyna? Świetna alternatywa, dla osób poszukujących małego domu. Już nie musisz szukać, świetnie trafiłeś! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

416 500 zł85 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie Z duszą W kamienicy W śródmieściu olsztyna! Na sprzedaż oferujemy duże mieszkanie o powierzchni 85m2., położone na parterze w kamienicy przy UL. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Pojezierze,Olsztyn

369 000 zł58 m² 6 362,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz przestronnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Ta oferta może Cię zainteresować! Mieszkanie znajduje się przy ulicy Piłsudskiego (osiedle Pojezierze) w Olsztynie i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

285 000 zł48 m² 5 912,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedane - umowa przedwstępna Poszukujesz rozkładowego, 3 pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokal o powierzchni 48,20 m2 położony jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

449 000 zł86 m² 5 193,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 mieszkanie rozkładowe* duże ustawne pomieszczenia* trzy pokoje +.