dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

359 000 zł46 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m , położone w samym centrum Olsztyna przy ulicy Kościuszki idealne pod inwestycję pod wynajem lub komfortowe zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jaroty,Olsztyn

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Szukasz przytulnego mieszkania na Jarotach? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Jaroty, przy ul. Wiecherta 19. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 401 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

- rezerwacja - Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze! Balkon, piwnica! Pełne wyposażenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generałów,Olsztyn

655 000 zł74 m² 8 822,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie na Tęczowym Lesie! Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 74,24 m, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

199 000 zł15 m² 13 266,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 15 m , zlokalizowane na ul. Kętrzyńskiego w Olsztynie. Jest to idealna nieruchomość dla singla bądź inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowskiego

Pieczewo,Olsztyn

429 000 zł60 m² 7 210,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na Pieczewie - ul. Wachowskiego. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł40 m² 12 400,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Olsztyn ścisłe centrum mieszkanie na sprzedaż machdom invest nieruchomości E-mail: prezentujemy na sprzedaż nowoczesne ,dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

479 000 zł45 m² 10 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- rezerwacja - Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,03 m położonego na parterze w ośmiopiętrowym budynku z windą, przy ul. Barcza 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

325 000 zł54 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferuję przestronne mieszkanie 2-pokojowe z kominkiem na Zatorzu. Otoczenie: na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie, położone przy ul. Jagiellońskiej 19 na osiedlu Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwaldzkie,Olsztyn

349 000 zł49 m² 7 093,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 49,20 m | 2. piętro | ul. Grunwaldzka 21, olsztyn | idealne pod remont pod własne potrzeby lub inwestycyjnie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Olsztyn

Likusy,Olsztyn

990 000 zł53 m² 18 714,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie w inwestycji port warmiński, nowe do wykończenia na parterze z ogórkiem. Mieszkanie stanowią 2 sypialnie, aneks kuchenny z salonem oraz łazienka, duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Zatorze,Olsztyn

499 000 zł60 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 60 mkw / Parter / Wysoki standard / Pełne wyposażenie Wyjątkowe, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 60 mkw, zlokalizowane na parterze w budynku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

599 000 zł65 m² 9 243,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni funkcjonalnego mieszkania o powierzchni użytkowej 64,80 m , położonego przy ul Okulickiego 3 (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tęczowy Las,Olsztyn

499 000 zł53 m² 9 337,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i opcją miejsca parkingowego w hali garażowej Osiedle Tęczowy Las, bartąg Szukasz przestronnego mieszkania "od zaraz" z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Jaroty,Olsztyn

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie z miejscem garażowym, w kameralnym 12 lokalowym, budynku, w spokojnej części Jarot, przy ulicy Dolnej. Dobrze skomunikowane z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

369 000 zł46 m² 7 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Sybiraków

Zatorze,Olsztyn

269 000 zł38 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedane! Szukasz 2-pokojowego mieszkania na Zatorzu do własnej aranżacji? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Zatorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

669 000 zł86 m² 7 806,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Olsztynie os. Jaroty Lokalizacja: olsztyn, jaroty, ul. Mroza Cena: 669 000 zł do negocjacji Powierzchnia: 85,7 m (użytkowa), 106 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Podleśna,Olsztyn

379 000 zł49 m² 7 747,34 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Cichej 3a w Olsztynie - w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta, która od lat cieszy się niesłabnącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

330 000 zł55 m² 6 010,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,90 m2 położonego przy ul. Jagiellońskiej 27 w Olsztynie. Oferowana Cena sprzedaży - 330.000 zł - do negocjacji! Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generałów,Olsztyn

345 000 zł31 m² 10 969,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania przy ul. Popiełuszki 32 w Olsztynie, położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zientary-Malewskiej

Zielona Górka,Olsztyn

470 000 zł54 m² 8 736,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie 53,8m2 ul. Marii Zientary Malewskiej 55c, mieszkanie 3 pokojowe ( dwie sypialnie + salon z aneksem ) mieszkanie posiada rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach ( co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze kamienicy na osiedlu Zatorze w Olsztynie. Mimo bardzo bliskiej odległości od centrum, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Grunwaldzkie,Olsztyn

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zarezerwowane. Mieszkanie 73 m klimatyzacja komórka lokatorska opcjonalnie garaż Lokalizacja Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Zatorze,Olsztyn

260 000 zł33 m² 7 987,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Umeblowane z balkonem i klimatyzacją na Wojska Polskiego. Sprzedam (bez pośredników) jednopokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 32,55 m2 w 4 piętrowym budynku (z 1960 roku nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Olsztyn

440 000 zł57 m² 7 719 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do obejrzenia mieszkania położonego w Olsztynie na ul. Ratuszowej, o powierzchni 57 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 30 m2. Mieszkanie znajduje się w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

300 000 zł36 m² 8 287,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 m2 znajdujące się na 3 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Pstrowskiego, osiedle Kormoran w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się 3 piętrze (w budynku 3 piętrowym) przy ulicy Kościuszki w Centrum Olsztyna. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zatorze,Olsztyn

330 000 zł35 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

kawalerka z oddzielną kuchnią duży balkon ogrodzony i monitorowany parking spokojna lokalizacja Wprowadzenie Prezentujemy świetne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

399 900 zł35 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Rezerwacja! Szukasz kompaktowego, jasnego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej, zielonej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zatorze,Olsztyn

599 000 zł112 m² 5 357,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta ograniczona czasowo * salon z aneksem + 3 sypialnie * garderoba * prywatny strych * kominek Wprowadzenie Prezentujemy świetne 4/5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

230 000 zł36 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

kawalerka widna kuchnia widna łazienka do remontu Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na ul. Sienkiewicza 11 w Olsztynie. Jest to idealna.