dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Olsztyn - Sprzedaż i wynajem

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się dwóch wyposażonych pokoi, łazienki razem z wc oraz oddzielnej kuchni. Oferta skierowana maksymalnie dla dwóch,trzech osób. Internet, kablówka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

223 000 zł42 m² 5 270 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku ( 1999 r. ) czteropiętrowym na ulicy Jarockiej. Ustawne pokoje, kształtem zbliżone do kwadratu. Lokal wykończony gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

bardzo ciepłe i słoneczne mieszkanie 8 piętro (nie ma hałasu, owadów i spalin) 4 pokoje + kuchnia + łazienka + wc + piwnica może być z meblami bezpłatny internet wi-fi świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Jaroty,Olsztyn

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, posiadamy w naszej ofercie bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na parterze w bloku 6 piętrowym przy ulicy Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kromera

Śródmieście,Olsztyn

305 000 zł52 m² 5 922,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne i jasne mieszkanie usytuowane na tyłach Starego Miasta na cichym, strzezonym osiedlu. Otwarta przestrzeń. Istnieje możliwość postawienia ścianki działowej, która oddzieli kuchnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dadleza

Jaroty,Olsztyn

187 000 zł35 m² 5 312 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow. 35,4m2 położone na Ip w bloku iiip wybudowanym w 2011 roku na osiedlu Bolesława Laszki. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotowca

Podgrodzie,Olsztyn

205 000 zł48 m² 4 253 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjna lokalizacja! 3 pokojowe, rozkładowe z oddzielną kuchnią mieszkanie położone na ulicy Gotowca w bloku po przeprowadzonej termomodernizacji. Doskonała lokalizacja , pomiędzy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

199 000 zł48 m² 4 111 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym na ulicy Murzynowskiego. Na powierzchnię 48,4 m2 składają się: duży salon (ok. 23m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

265 000 zł51 m² 5 155 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przestronne, gustownie zaaranżowane mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku (1994 r.) czteropiętrowym na ulicy Gałczyńskiego. Lokal wykończony starannie i ze smakiem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wilczyńskiego

Pieczewo,Olsztyn

239 000 zł49 m² 4 847 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku ( 1996r. ) czteropiętrowym na ulicy Wilczyńskiego. Ustawne pokoje, kształtem zbliżone do kwadratu. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panasa

Pieczewo,Olsztyn

205 000 zł47 m² 4 279 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,9m2 położone na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po wymianie okien na pcv, pokoje do odświeżenia (na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotowca

Podgrodzie,Olsztyn

209 000 zł48 m² 4 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe, rozkładowe z oddzielną kuchnią mieszkanie położone na ulicy Gotowca w bloku po przeprowadzonej termomodernizacji. Doskonała lokalizacja , pomiędzy centrum miasta i Kortowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

199 000 zł48 m² 4 128 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchni a położone na ul. Pana Tadeusza na IX piętrze w bloku po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Lokal środkowy, bardzo ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

160 000 zł30 m² 5 280,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie 30,30m2 przy ul.Jarockiej. Blok wybudowany w 2000r, w nowej technologii. Mieszkanie położone na 3 piętrze (blok posiada 4 piętra), środkowe. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Jaroty,Olsztyn

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest czyste, zadbane, całkowicie umeblowane i gotowe do zamieszkania. Do dyspozycji pralka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce w garazu podziemnym. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turowskiego

Nagórki,Olsztyn

309 978 zł68 m² 4 558,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie razem z garażem wewnątrz budynku przy ul. Turowskiego na Nagórkach. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 51m2 jest położone na I piętrze budynku iiiip. + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie na Jarotach on zaraz. Mieszkanie 3 pokojowe duży pokój z dużym tarasem, umeblowana kuchnia + łazienka i wc, reszta nieumeblowana, jedynie szafa wbudowana w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

1 450 zł42 m² 34,28 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dla osób ceniących spokój i komfort. Mieszkania w budynku chętnie wybierane przez pracowników Michelin oraz Citi Bank. Mieszkanie w części umeblowane (wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herdera

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Jarotach. mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w rolety antywłamaniowe. blisko przystanek mpk bezpośredni dojazd do kortowa, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

173 000 zł33 m² 5 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji za 173 000 zł. 33 m na 0/4, przy ul. P. Tadeusza. W najbliższym otoczeniu cała niezbędna infrastruktura handlowo - usługowa, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 zł60 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2 w bardzo dobrej lokalizacji -dojazd do centrum ok. 5 min. Mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku z 1999 r. Bezpośrednio pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

40 m2 na parterze, ogrzewanie miejskie, balkon, w cichej okolicy na Zatorzu, blisko przystanki autobusowe, liczne punkty usługowo-handlowe, wynajmę najchętniej rodzinie, 900 zł + opłaty (ostatnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herdera

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe samodzielne mieszkanie w pełni umeblowane w centrum Jarot. Blisko przystanek autobusowy (bezpośredni dojazd do centrum i kortowa) duże sklepy samoobsługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, przyjazne, idealne dla dwójki osób, ekonomiczne. Okolica spokojna, niedaleko las i jezioro, piękne tereny do spacerowania, jazdy rowerem. Niewysoki czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

400 zł8 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentce/pracującej dziewczynie 2 pokoje po 8 m2 w dużym, odnowionym, 5 pokojowym mieszkaniu. Pokoje w pełni umeblowane. Mieszkanie w pełni wyposażone rtv/agd. Wspólna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zatorze,Olsztyn

180 000 zł54 m² 3 302,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie do remontu - 54,5m2 - w dogodnie położonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Olsztyna - na Zatorzu, ul. Niedziałkowskiego. Blok z lat 50-tych, 3-piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

40 m2 na parterze, duży balkon (z widokiem na świerk :)), w cichej okolicy na Zatorzu, blisko przystanki autobusowe, liczne punkty usługowo-handlowe, wynajmę najchętniej rodzinie, 1000 zł + gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tęczowy Las

Tęczowy Las,Olsztyn

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym bloku na nowo powstałym osiedlu Tęczowy Las, nasłonecznione z tarasem od strony pd.- zach, z widokiem na jezioro, świerzo wykończone, wczesniej nie zamieszkiwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Zatorze,Olsztyn

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo ciepłe, ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Wymaga remontu łazienki, podłóg, malowania ścian. Pod blokiem garaż, także własność[w cenie]. Możliwość zamiany na mniejsze,ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tęczowy Las

Tęczowy Las,Olsztyn

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie-kawalerka. Blok oddany w tym roku. W pełni wyposażone. Cena 900 zł + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Bajkowym w Olsztynie. Mieszkanie jest nowe (2010 r.) całkowicie wykończone, pomalowane i gotowe do zamieszkania od zaraz.Na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roweckiego

Generałów,Olsztyn

171 000 zł32 m² 5 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio umeblowaną, gotową do wprowadzenia kawalerkę 32 m na Osiedlu Generałów, ul. Grota Roweckiego. Budynek z 2002 roku, piętro 1/3. W cenie mieszkania piwnica 5 m. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

950 zł55 m² 17,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest przestronne idealne dwa dwójki osób ceniących przestrzeń, ciszę i bliskość natury. Niskie koszty utrzymania. Piękny widok. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tęczowy Las

Tęczowy Las,Olsztyn

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36m2 , salon z aneksem + pokoj; mieszkanie w nowoczesnym bloku z windą na nowo powstałym osiedlu Tęczowy Las Widok na jezioro, mieszkanie nasłonecznione od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hanowskiego

Jaroty,Olsztyn

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-osobowy pokój dla pary sióstr lub przyjaciółek (1 duża kanapa). Mieszkanie studenckie w pełni wyposażone. W pokoju tv, internet, kablówka. Całkowity koszt wynajmu 800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panasa

Pieczewo,Olsztyn

267 000 zł72 m² 3 692,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 72,3 m2. Układ mieszkania wschód zachód. Cztery niezależne pokoje, w tym jeden zaaranżowany na gabinet. Niezależna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow.40m2, usytuowane na drugim piętrze w nowo odnowionym budynku (blok jest ocieplony, z nową elewacją i windą, zadbaną klatką schodową). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Generałów,Olsztyn

1 100 zł41 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe z osobną kuchnią na wysokim parterze. Umeblowane. Budynek i miejsca postojowe ogrodzone. Koszty: najem 850 + czynsz 250 w/g aktualnej wyceny wspólnoty mieszkaniowej +woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie przy ul. Pstrowskiego (żółte bloki k. Tesco). Mieszkanie znajduje się na tzw. wysokim parterze. Mieszkanie w b. dobrym stanie, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pstrowskiego

Śródmieście,Olsztyn

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w super lokalizacji (bloki obok tesco). Osiedle ogrodzone. Kuchnia, łazienka i jeden pokój w pełni wyposażone. Drugi pokój - możliwość umeblowania.