dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Olsztyn - Sprzedaż i wynajem

171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

445 000 zł59 m² 7 568,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Biuro rk Nieruchomości prezentuje mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze w budynku z dwiema windami przy ul. Kołobrzeskiej 13L w Olsztynie. Budynek położony w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

469 000 zł59 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

469 000 zł59 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Olsztyn

Leśna,Olsztyn

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachęcam Państwa do wizyty na osiedlu Leśna w Olsztynie. Oferta obejmuje najem mieszkania na os. Leśna zapewniającym dostęp do pięknej okolicy jeziora Długiego przyległej do osiedla gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wojska Polskiego,Olsztyn

359 000 zł46 m² 7 890,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie na parterze idealne dla seniorów i rodzin z dziećmi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 200 zł47 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warmia Brokers prezentuję do najęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,34 m2. Mieszkanie posiada duży balkon (pow. 7,43m2) ze słoneczną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

419 000 zł58 m² 7 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Blisko parku, sklepów i centrum miasta! Szukasz przestronnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, ale z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśna,Olsztyn

616 000 zł44 m² 13 890 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

670 000 zł69 m² 9 696,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie na osiedlu Nagórki bez pośredników, od właściciela Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji i bez udziału agencji nieruchomości. Na sprzedaż oferuję przemyślane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Toruńska

Podleśna,Olsztyn

399 000 zł46 m² 8 649,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedane! sprzedane! Szukasz klimatycznego mieszkania w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? To propozycja, która łączy te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

1 950 000 zł97 m² 20 178 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż pięknie położone apartament od strony wschodnio - północno - zachodniej Z przepięknym widokiem na centrum stolicy warmii, warmia Tower, olsztyn ul. Barczewskiego 1 lub zamiana na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, nieużywane, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52m2, położone na pierwszym piętrze przy ul. Bydgoskiej 1a w Olsztynie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mleczna,Olsztyn

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy na osiedle mleczna - najpopularniejsze inwestycyjnie osiedle w Olsztynie. Jeśli szukasz rozkładowego, dwustronnego, słonecznego mieszkania 20 minut pieszo od Kortowa i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

317 000 zł32 m² 9 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę w Olsztynie na osiedlu Redykajny. Powierzchnia mieszkania to 32m2 wraz z piwnicą, składa się na nią otwarty przedpokój, salon, aneks kuchenny i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 28 października 2025 r. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 20m2, położona na 8 piętrze, w budynku przy ulicy Cichej w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przyjezdne dla zwierząt! Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Borkowskiego 23 (dawna Gotowca).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bajkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł37 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 36,7 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku usytuowanym, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Bajkowe w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Grota Roweckiego w Olsztynie. W aneksie kuchennym znajdziemy nowe szafki, lodówkę, płytę ceramiczną oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morelowa

Zielona Górka,Olsztyn

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem / pół domu Olsztyn, zielona Górka Cena ofertowa: 680 000 zł Powierzchnia mieszkalna: 75 m Dodatkowo: piwnica ok. 40 m + taras 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowa

Podleśna,Olsztyn

730 000 zł75 m² 9 685,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z duszą-gotowe, byś nazwał je swoim. Borowa 16, olsztyn -67,48 mkw, trzy pokoje, dwa balkony, salon z aneksem kuchennym, garderoba i garaż. Są mieszkania, które mają układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokola

Redykajny,Olsztyn

279 000 zł38 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,8 m powierzchni użytkowej + dodatkowe pomieszczenie ok. 7 m (ok.13,85 m po podłodze), co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilczyńskiego

Pieczewo,Olsztyn

745 000 zł68 m² 11 004,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego 2 o powierzchni 67,7 m w centrum dzielnicy Pieczewa, niedaleko linii tramwajowej. Marzysz o przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

419 000 zł42 m² 9 952,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia? A może interesuje Cię pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

267 000 zł26 m² 10 308,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę na Zatorzu. Mieszkanie o powierzchni 25,9 m2 zlokalizowane jest na trzecim piętrze, w bloku nr 14, przy ulicy Aleksandra Puszkina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 40 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ulicy Dadleza 1 w Olsztynie. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 200 zł47 m² 46,47 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

309 000 zł38 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Dworcowej 4 w Olsztynie, na osiedlu Pojezierze. Bardzo dobra lokalizacja i doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

690 000 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować dla Państwa apartament o pow 63,05 mkw w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej. (Opera) Budynek powstał w latach 2017-2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane w doskonałej części Olsztyna przy ul. Dworcowej 77. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł43 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Oferta skierowana dla Singli, małżeństw i Par bez dzieci, akceptowane zwierzęta. Forma najmu-Najem Okazjonalny. Na Wynajem 3 pokojowe mieszkanie (dwupoziomowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Mleczna,Olsztyn

3 000 zł53 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Mieszkanie Z miejscem parkingowym. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci i zwierząt, firm, seniorów, studentów. Forma najmu: najem okazjonalny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43m2, położone na czwartym piętrze w budynku znajdującym się na osiedlu Browary Park w Olsztynie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

619 000 zł57 m² 10 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Budynek położony na zamykanym osiedlu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum, w kameralnym budynku z klimatem i z własnym ogródkiem? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na szóstym piętrze w budynku przy ul. Żołnierskiej 12b. Przy budynku parking, odgrodzony zamykaną bramą. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

315 000 zł30 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mamy do zaoferowania kawalerkę, położoną na wysokim parterze w budynku przy ul. Jarockiej 77b w Olsztynie. Idealne mieszkanie pod wynajem lub do zamieszkania przez singli lub parę. Mieszkanie.