dowolna

Mieszkania w nowym bloku Olsztyn - Oferty sprzedaży lub najmu

211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

211 ogłoszeń

600 000 zł26 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta lokalu niemieszkalnego położonego w najlepszym hotelu w Olsztynie - Przystań Hotel & Restaurants nad Jeziorem Ukiel! Jeśli chcesz mieć lokal w najbardziej uwielbianym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

390 000 zł42,18 m² 9 246,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i tarasem 40m2. wykończone pod klucz: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł100,44 m² 11 947 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Inwestorzy! Kolejna szansa zainwestować w tym pięknym i szybko rozwijającym się mieście. Przedstawiamy możliwość zakupu w wynajmowanego i zarabiającego gotowca inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

964 800 zł60,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 60,30m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł63,09 m² 13 456,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Olsztyn - sprzedaż mieszkania W spokojnej okolicy machdom invest nieruchomości   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł59,51 m² 10 233,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedane! Szukasz zadbanego, trzypokojowego gotowego do zamieszkania mieszkania, w dobrze skomunikowanej części Olsztyna, idealnie by w kapciach zejść po bułki, a do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł73,15 m² 12 508,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuję do sprzedaży bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,15 m2 zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Ks Jaremy na osiedlu Gutkowo z dwoma miejscami postojowymi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,76 m² 13 670,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Good Life Estates oferuje na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na nowoczesnym osiedlu Panorama przy ul. ulica Wincentego Pstrowskiego 7b.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł69 m² 9 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 69 m , położonego na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł92 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na 2 piętrze, na które wygodnie możesz wjechać windą. Zaprojektowano w mieszkaniu 3 pokoje , salon z aneksem kuchennym oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł101 m² 9 504,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Promocja nowa cena atrakcyjne mieszkanie na podgrodziu Atrakcyjne mieszkanie w pięciopiętrowym apartamentowcu na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie. Apartament o pow. użytkowej 101 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,82 m² 9 527,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Duet Broker z przyjemnością przedstawiam państwu wyjątkową ofertę mieszkania o doskonałej lokalizacji w samym sercu Olsztyna, przy ulicy Żiżki 8 -osiedle grunwaldzkie/podgrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 140 zł36,45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 57 m2, położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Tuwima na nowo powstałym osiedlu Calamo Park. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32,10 m² 13 364,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! świetna lokalizacja , idealna pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! Funkcjonalny układ , który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń! Osiedle Jezioraj , realizowane przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,28 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Odremontowane mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Generałów. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny 2+1, singla czy też osób pracujących. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł26 m² 14 192 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Idea Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze wieżowca Warmia Towers. Osiedle tworzy główny trzon budynku podzielony na dwie części, wewnątrz których znajduje się gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

729 000 zł40,51 m² 17 995,56 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy dwupokojowy apartament położony w centrum Olsztyna w inwestycji Centaurus przy ul. Piłsudskiego. Budynek został oddany do użytkowania w 2024r. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł61,80 m² 9 951,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy Apartament o pow. 34m2, położony na siódmym piętrze w nowo wybudowanym Apartamentowcu, znajdujący się niedaleko centrum w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lipca 2026 r. Nowoczesny styl, kawalerka z loggią w centrum miasta, 32 m2, pierwsze piętro, teren monitorowany. Mieszkanie przy al. Wojska Polskiego -apartamenty & Lofty Dragonów.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł61,80 m² 9 951,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 940 zł45,83 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,88 m² 8 844,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

>rezerwacja< grupacdf oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę z dużym balkonem, o powierzchni 34,58 m (39,85 m wraz z piwnicą), zlokalizowaną na 3 piętrze (ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 353 zł59,09 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł72,30 m² 10 995,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz komfortowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? To oferta dla osób poszukujących wysokiego standardu i nowoczesnego wnętrza w świetnej lokalizacji. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł40,70 m² 9 336,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51,23 m² 12 102,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek wyposażony W windę ** W pobliżu las I jezioro ** ścisłe centrum miasta ** przestronny salon Z aneksem kuchennym ** możliwość aranżacji dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67,59 m² 9 306,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy ul. Popiełuszki w Olsztynie. W pobliżu znajduje się: biedronka, sklepy spożywcze, piekarnia, przychodnia, apteka, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 850 zł33,05 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości dom oferuje Państwu trzypokojowe mieszkanie , zlokalizowane w budynku przy ul. Bartąskiej 113. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,15 m² 9 943,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Mazowieckiej 11. Powierzchnia użytkowa wynosi 44,15 m , natomiast powierzchnia po podłodze to około 90 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

506 000 zł32,76 m² 15 445,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Premium apartament nad jeziorem ukiel | gotowy do wejścia | rewelacyjna lokalizacja Oferujemy do sprzedaży gotowy apartament o wysokim standardzie wykończenia , położony tuż przy plaży miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł129,20 m² 20 046,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje elegancki, w pełni wyposażony apartament w doskonałej lokalizacji - z widokiem na park, rzekę i Stare Miasto. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem w hali garażowej. Idealny dojazd do szpitali:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,96 m² 11 447,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To.