dowolna

Mieszkania w nowym bloku Olsztyn - Oferty sprzedaży lub najmu

211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

211 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł32 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyn ul. Gałczyńskiego 25 dla studentów. Mieszkanie na wysokim parterze. Winda nowa, budynek z 2006r., balkon duży, budynek z cegły, piwnica, teren ogrodzony, wspólnota, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

800 000 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Morenowej 2. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 39m2, położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Barcza 50h w Olsztynie. Przy budynku duża ilość miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Generałów,Olsztyn

1 750 zł45 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Do wynajęcia posiadamy nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 45,23m , mieszkanie usytuowane na II piętrze w VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Olsztyn

805 000 zł87 m² 9 215,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja! Apartament 87,35 m - 4 pokoje, 2 balkony, garaż i 2 miejsca parkingowe na własność - Osiedle Sterowców, dywity, ul. Hynka 14 To jedno z najlepszych mieszkań w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Grunwaldzkie,Olsztyn

850 000 zł77 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Good life Esatates oferuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane na 3. Piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Armii Krajowej 7 w Olsztynie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sikorskiego

Nagórki,Olsztyn

635 000 zł60 m² 10 530,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Good Life estates oferuje Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 19 w Olsztynie, na osiedlu Zielone Tarasy. Nieruchomość wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Generałów,Olsztyn

779 000 zł68 m² 11 372,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Cicha i zielona okolica | Bezpośrednio od właściciela | Bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 600 zł49 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48,7 m2, położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Barcza 50M w Olsztynie. W budynku dostępne szybkie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiełuszki

Generałów,Olsztyn

459 000 zł44 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z antresolą - przestrzeń, która zaskakuje Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

620 000 zł58 m² 10 730,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsztynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Mleczna,Olsztyn

1 700 zł29 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolna od 01.09.2025r, mieszkanie 2-pokojowa w Olsztynie ul. Gałczyńskiego 25 na wysokim parterze. Blisko uczelni uwm. Zapraszam sudentkę, studenta lub studentów, osoby lubiące czystość, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Zatorze,Olsztyn

499 000 zł42 m² 11 763,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zachęcamy do oględzin mieszkania za pomocą wirtualnego spaceru. Pragniesz mieszkać wśród zieleni, w bezpiecznym i nowoczesnym otoczeniu, a jednocześnie mieć centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o powierzchni 64m2, położone na czwartym piętrze w budynku przy ul. Tuwima 1b w Olsztynie na osiedlu Calamo Park. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Belweder,Olsztyn

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 35 m Olsztyn, ul. Popiełuszki, os. Belweder Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

567 000 zł59 m² 9 572,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego przy ul. Iwaszkiewicza 22a, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burskiego

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł28 m² 70,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie oferuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,19 m, położone na 3. piętrze bloku z 2006 roku przy ul. Burskiego w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

2 600 zł38 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Ostoja w Olsztynie. Mieszkanie dostępne od zaraz! - Powierzchnia: 38,40m - Piętro: 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikorskiego

Jaroty,Olsztyn

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem, miejscem parkingowym i piwnicą Olsztyn, ul. Al. Sikorskiego 19 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł68 m² 8 849,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Stawigudzkiej 12 w miejscowości Jaroty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł68 m² 8 849,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Stawigudzkiej 12 w Olsztynie! okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Forma najmu: najem okazjonalny. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł94 m² 10 627,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bezczynszowa nieruchomość z fotowoltaiką na 1 piętrze w nowoczesnych szeregowcach. Idealna alternatywa dla rodziny, która potrzebuje przestrzeni i intymności jak w domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

300 zł37 m² 8,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela/ wolny termin na green festiwal Na wynajem oferuję śliczny apartament w stanie idealnym w nowym bloku, na kameralnym osiedlu podleśna przy ul. Rataja. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowa

Zatorze,Olsztyn

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta wstrzymana!oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż posiadamy nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 51,00 m usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Leśna,Olsztyn

448 000 zł33 m² 13 700,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie W sercu natury ul. Leśna, olsztyn Styl kamienicy | Nowoczesna dzielnica | Tuż obok jeziora Długiego Szukasz miejsca, które łączy elegancję, wygodę i bliskość natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawigudzka

Generałów,Olsztyn

379 000 zł36 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą - ul. Stawigudzka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,01 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna,Olsztyn

919 000 zł70 m² 13 102,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umowa przedwstępna Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,47 m , usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Leśna 22, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Piłsudskiego

Mazurskie,Olsztyn

869 000 zł94 m² 9 274 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szukasz przestronnego mieszkania, które możesz dostosować do zmieniających się potrzeb? Cenisz sobie komfort, przestrzeń i spokój bez konieczności angażowania się w bieżącą obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Generałów,Olsztyn

2 100 zł48 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja/wynajęte Przytulne mieszkanie na wynajem na osiedlu Generałów czeka na Ciebie! okolica: mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Generałów, przy ul. Ks. J. Popiełuszki 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- rezerwacja! - rezerwacja! - Szukasz 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, w nowej technologii i wysokim standardzie, z pięknym widokiem i balkonem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

630 000 zł66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, rozkładowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 65,40 m, położony na 3. piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 Estate przedstawia na wynajem mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 42 m2 m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nowe mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na piątym piętrze w bloku przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie. Do dyspozycji najemcy duża przestronna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jaroty,Olsztyn

769 000 zł112 m² 6 866,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Szukasz dużego, rodzinnego mieszkania dwupoziomowego które zachwyca przestrzenią, położonego w świetnej okolicy, z miejscem parkingowym w hali garażowej lub jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament położony na piątym piętrze apartamentowca położonego przy ulicy Kołobrzeskiej 6 w Olsztynie. Miejsce postojowe za dodatkową opłatą. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zientary-Malewskiej

Zatorze,Olsztyn

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do wprowadzenia od zaraz - Osiedle Zielona Górka Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Zielona Górka tuż przy jeziorze Pereszkowo. W niedalekiej okolicy kolejne jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł61 m² 9 752,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

iesamowity apartament do wprowadzenia od zaraz Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż blisko osiedla Generałów. W niedalekiej odległości znajduje się jezioro. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Tęczowy Las,Olsztyn

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni z tarasem o powierzchni 60m2, z dużym tarasem o powierzchni 25m2, położone przy ul. Morenowej (tęczowy Las). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja/wynajęte Kawalerka wykończona w wysokim standardzie na wynajem! okolica: nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. 1 maja 5a, a więc w centralnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roweckiego

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł58 m² 8 535,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 58,46 mkw (wg księgi wieczystej 63,33 mkw razem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij