dowolna

Mieszkania umeblowane Olsztyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65m2, w bloku wybudowanym w 1999 r. w nowej technologii, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ulicy Janowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzkie,Olsztyn

900 zł38 m² 23,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum (grunwaldzka), bardzo blisko do starówki, w atrakcyjnej cenie. II piętro. Duża i funkcjonalna kuchnia, duży salon, pokój, łazienka i przedpokój. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziołowicza

Pieczewo,Olsztyn

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

48 m : dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone, po remoncie, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z Kortowem (blisko przystanek mpk m.in. linii 15, 17,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Generałów,Olsztyn

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1go września (na cały rok lub dłużej), wyremontowane mieszkanie o pow. 48m2 na 4 piętrze w bloku przy ul.Sucharskiego (Osiedle Generałów) - dobra komunikacja z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

221 000 zł40 m² 5 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Atrakcyjna cena! Pilnie sprzedam mieszkanie dwupokojowe. Wysoki standard wykończenia. Cicha spokojna okolica, pod lasem. Do jeziora spacerem 20 minut. Większy pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkowskiego

Pieczewo,Olsztyn

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane , wyposażone w agd , kablówka + internet , kaucja 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Pieczewo,Olsztyn

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia pokój dwu osobowy,wyposażony,mieszkanie studenckie,na ulicy Krasickiego,blisko przystanki autobusowe nr. 13,15,17,20,26.Jest także internet i kablówka,zapraszam,koszt to 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Olsztyn

Brzeziny,Olsztyn

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz pokój 24m2 z tarasem, w nowym 2-pokojowym mieszkaniu, dla 1 lub 2 osób, dogodna lokalizacja vis a vis salonu Hondy, opłaty w cenie, pierwsze pietro, bez właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Śródmieście,Olsztyn

1 680 zł47 m² 35,74 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie polozone w cetrum Olsztyna, obok znajduje sie silownia , sklepy, uwm, basen, do Starowki jest 10 min. pieszo, do stacji pkp 15 min. Mieszkanie w pelni wyposazone i nowoczesnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Generałów,Olsztyn

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o typowym układzie M4. Dwa pokoje większe i jeden mniejszy o wygodnym podstawowym umeblowaniu. Kuchnia zabudowana i wyposażona w podstawowe sprzęty. Odzielne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Redykajny,Olsztyn

1 150 zł90 m² 12,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w pięknej leśnej okolicy, blisko jeziora Żbik, w pełni umeblowane, w okolicy sklepy, apteka itp., łatwy dojazd komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

299 000 zł76 m² 396,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe. Pkoje duże, jasne, ustawne. Możliwość podziału pokoi wg własnych potrzeb. Łazienka i ubikacja oddzielne. Meble w cenie. Mieszkanie idealnie przystosowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wygodne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Generałów,Olsztyn

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przestronne 65m2, ładnie umeblowane. W okolicy park, plac zabaw, biedronka, pętla autobusowa. Na dłuższy okres wynajmę małżeństwu. Możliwość wynajęcia części- 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-3 studentkom lub małżeństwu (osoby niepalące). 2-pokojowe ( 36 m2 ) Jaroty, ul. Boenigka, dogodny dojazd na uwm (5 min. do przystanku linii 30) i do miasta (przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgrodzie

Podgrodzie,Olsztyn

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cale mieszkanie do wynajecia znajdujace sie na Podgrodziu, swietne dla studentow! Do Kortowa 7 minut pieszo, pod blokiem przystanek, do centrum 6 minut, idealne polozenie! W mieszkaniu znajduja sie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nagórki

Nagórki,Olsztyn

325 zł60 m² 5,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2 pokoje 2-sosobowe. jeden najlepiej dla pary gdyz jest jedno łózko. Pokoje dostępne od zaraz. Możliwość zameldowania tymczasowego. Dzielnica spokojna, blisko do sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

799 zł43 m² 18,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Zatorzu, rataja za w pobliżu Polikliniki, parku i lasu. Wyższej Szkoły Olsztyńskiej, z z balkonem i piwnicą.Cicha i spokojna okolica.Odnowione, skromne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

120 zł45 m² 2,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane, jest pralka i lodówka. do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Zatorze,Olsztyn

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na III-piętrze w III-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego, w dzielnicy Zatorze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

400 zł53 m² 7,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój dla dwóch osób w mieszkaniu. Jeden pokój zamieszkuje para.Drugi jest wolny. Umeblowany.Możliwość korzystania z kuchni. Łazienka-kabina prysznicowa.Naprzeciwko kościoła,Biedronki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smętka

Grunwaldzkie,Olsztyn

1 300 zł52 m² 25,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Olsztyna. Idealna lokalizacja, blisko centrum oraz kortowa. Miła cicha okolica. Mieszkanie wyposażone. Media: internet, ciepła i zimna woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Zatorze,Olsztyn

163 000 zł38 m² 4 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ładne, zadbane, mieszkanie na Zatorzu, blisko Lasu Miejskiego, spacerem na Starówkę, super lokalizacja. Duży pokój, widna kuchnia z częścią jadalną (12m), duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Generałów,Olsztyn

450 zł47 m² 9,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z pozytywną energią na zamkniętym osiedlu Generałów, ul. Generała Maczka. Dwa ustawne pokoje oraz oddzielna kuchnia i łazienka. Umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Generałów,Olsztyn

450 zł70 m² 6,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy wolny od zaraz, umeblowany w ładnym 3 pokojowym mieszkaniu o wysokim standardzie. W mieszkaniu: lodówka, pralka, zmywarka, ubikacja i prysznic oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Mieszkanie, które mam do zaoferowania zlokalizowane jest na Jarotach przy ul. Boenigka. Mieszkanie ma trochę ponad 60m2, składa się z 3 osobnych pokoi, z największego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kutrzeby

Generałów,Olsztyn

500 zł12 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu dwupokojowym (w drugim pokoju para). W pokoju - pakiet, w łazience, kuchni i przedpokoju - terakota. Mieszkanie czyste, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, atrakcyjne mieszkanie o pow.53m2 na 1 piętrze w bloku przy ul.Wilczynskiego(Jaroty). 2 duze pokoje, duza kuchnia z oknem, internet i tv kablowa, balkon. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

255 000 zł67 m² 3 805,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta bez pośrednika. Oszczędzasz. O mieszkaniu: mieszkanie na II piętrze w kamienicy na Zatorzu( co dziennie dojeżdżam do pracy do centrum 15 min o 7:00). Orientacja mieszkania północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Warszawska

Kortowo,Olsztyn

390 zł32 m² 12,19 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy 4-osobowe mieszkanie ( 2 pokoje) lub dwa miejsca w pokojach , w pełni umeblowane i wyposazone- na ul. Warszawskiej (kilkaset metrów od Kortowa i od centrum). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Olsztyn

Nagórki,Olsztyn

350 zł12 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia pokój dwuosobowy w samodzielnym mieszkaniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

1 300 zł72 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeprojektowane i wykończone w wysokim standardzie (projekt architektoniczny) - kuchnia półotwarta połączona z jadalnią. Łazienka połączona z wc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

700 zł39 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

samodzielne mieszkanie do wynajecia 700zł + opłaty razem ok 1200 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

245 000 zł60 m² 4 056,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,4 m2 położone na Nagórkach w Olsztynie w ocieplonym bloku 4 piętrowym na I piętrze.Osiedle jest spokojne, dużo zieleni, blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M3 dwupokojowe 1000zł bez dodatkowych opłat + kaucja. umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna. Mieszkanie posiada oddzielną dużą kuchnię w zabudowie, łazienkę kafle prysznic umywalka toaleta;dwa umeblowane pokoje 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Kormoran,Olsztyn

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzwonić do 15.08.2011 lub po 1.09.2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników ciepłe mieszkanie 4 pokojowe o pow 57,9m2 na 4 piętrze bloku 10 piętrowego(winda). 4 pokoje, w tym jeden przechodni, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limanowskiego

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł81 m² 3 691,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam bez pośredników ciepłe mieszkanie 3 pokojowego w kamienicy na II piętrze, częściowo po remoncie. Pokoje przestronne 19,5m2, 19,5m2, 17,5m2, kuchnia oddzielnie z oknem 11m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 33m2 bez pośredników, na ulicy Dworcowej. Mieszkanie rok po kapitalnym remoncie ( nowa instalacja elektryczna) nowe okna, drzwi antywłamaniowe gerda, szafa wnękowa z lustrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy, duży pokój 2-osobowy z balkonem. Mieszkanie znajduje się ul. Żołnierskiej, cena od osoby to 400zł bez żadnych dodatkowych opłat (para 800zł), płeć poszukiwanych osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij