dowolna

Mieszkania umeblowane Olsztyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jezioro Ukiel to jedno z najpiękniejszych miejsc w Olsztynie, oferujące bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Najemcy mogą korzystać z atrakcji plaży miejskiej, przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Hozjusza

Redykajny,Olsztyn

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na osiedlu Redykajny ul Hozjusza. Posiada wysoki standard jest po kapitalnym remoncie. Nowa kuchnia wraz z pełnym wyposażeniem. Łazienka rownież z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

620 000 zł73 m² 9 065,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Home-Living Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania położonego przy ul. Warszawskiej 70 w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratuszowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 950 zł45 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-poziomowe mieszkanie typu loft | 45 m | Centrum Olsztyna | ul. Ratuszowa | pełne wyposażenie + światłowód Wynajmę nowe, dwupoziomowe mieszkanie (loft) w centrum Olsztyna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

469 000 zł55 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Szukasz 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w miejscu gdzie codzienne sprawy załatwisz po drodze, a do terenów zielonych masz kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dadleza

Jaroty,Olsztyn

519 000 zł48 m² 10 723,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze bloku z 2010 roku przy ul. Juliana Dadleza 3. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Jaroty. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

439 000 zł60 m² 7 378,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Prezentujemy Państwu przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kanta 5 w Olsztynie. Jest to rozkładowa nieruchomość z 3 oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Nagórki,Olsztyn

269 000 zł24 m² 11 161,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: umeblowana kawalerka z oddzielną kuchnią i widokiem na panoramę Olsztyna ul. Wańkowicza 6 , Nagórki Powierzchnia: 24,1 m Piętro: 11 z 11 (winda do 10. piętra) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

679 000 zł60 m² 11 223,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Optimum nieruchomości prezentuje wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 60,5 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

439 000 zł58 m² 7 530,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie 58,3 m z dużą loggią 2. piętro, ul. Kanta 20 Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje funkcjonalne, ciepłe i wygodne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jaroty,Olsztyn

469 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane Szukasz komfortowego i gotowego do wprowadzenia mieszkania? A może korzystnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poprzeczna

Podleśna,Olsztyn

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem, o powierzchni 48 m , zlokalizowane na osiedlu Podleśna, przy ul. Poprzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka

Brzeziny,Olsztyn

753 000 zł56 m² 13 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie wykończone w stylu glamour - eleganckie, jasne i przestronne. Gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Sady przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

409 000 zł48 m² 8 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z oddzielna kuchnią o powierzchni 48,5m2 wraz z piwnicą. Mieszkanie dwustronne położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Dajtki,Olsztyn

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Kilka minut pieszo dzieli apartament od Plaży Miejskiej, na której każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, dzięki dostępowi do trzech plaż, sieci tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

369 000 zł44 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz dwupokojowego, przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, które zaaranżujesz według własnego pomysłu? A może korzystnej inwestycji pod wynajem? Jeśli odpowiedź na jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Gutkowo,Olsztyn

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

385 000 zł34 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Szukasz pięknego mieszkania dla siebie lub lokalu idealnego jako inwestycja pod najem krótko bądź długoterminowy? Dodatkowo o unikalnym charakterze i w kultowej lokalizacji- nieopodal Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

265 000 zł32 m² 8 204,33 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią z oknem, położone na 4. piętrze w 11 piętrowym budynku z windą. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pojezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Zatorze,Olsztyn

740 800 zł94 m² 7 880,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,82 m , położone przy ul. Antoniego Małeckiego, w dzielnicy Zatorze w Olsztyn. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez pośredników. dwupokojowe Mieszkanie o dobrym standardzie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym nowego budownictwa na ul. Kanta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

359 000 zł26 m² 13 728,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wykończona kawalerka położona przy ul. Barcza w Olsztynie - w jednej z najbardziej poszukiwanych i funkcjonalnych lokalizacji miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

405 000 zł59 m² 6 887,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,80 m , położone na pierwszym piętrze wieżowca przy ul. Kołobrzeskiej 13I w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego. Olsztyn, osiedle Redykajny, ulica Liliowa. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w kameralnym bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 600 zł57 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, ustawne, zlokalizowane w głębi osiedla Kętrzyńskiego, przy ul. Kołobrzeskiej 7a, w budynku w nowej technologii. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bema

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 100 zł45 m² 46,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Estates oferuję na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Plac Bema 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie , zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2013 roku, przy ul. Piotrowskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Dajtki,Olsztyn

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

410 000 zł45 m² 9 030,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m , usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z 2004 roku. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

305 000 zł36 m² 8 543,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Good life estates oferuje na sprzedaż bardzo zadbane, przestronne mieszkanie dwupokojowe w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Pieczewo. Mieszkanie usytuowane na ostatniej kondygnacji, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kościuszki,Olsztyn

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferuję Państwu do wynajęcia nowy, pięknie wykończony lokal mieszkalny blisko Olsztyna. Opis lokalizacji Nieruchomość położona jest na osiedlu Harmonia Park przy ulicy Harmonijnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

499 000 zł57 m² 8 769,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży zadbanego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,9 m (łącznie z piwnicą 61,2 m ), położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małłków

Śródmieście,Olsztyn

389 000 zł36 m² 10 865,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Olsztyna, 2-pokojowe, 35,80 m2, małłków 1a inwestycyjnie lub do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustowska

Mazurskie,Olsztyn

710 000 zł75 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Augustowskiej. Informacje ogólne 3 pokoje 1 piętro z 3oddzielna kuchniałazienka z wcduży korytarzbalkonpiwnicaparking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 400 zł90 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90m2, składające się z czterech pokoi z balkonem, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kołłątaja w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

2 300 zł72 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne mieszkanie na wynajem dla rodziny. Idealne zarówno dla osób starszych jak i młodych rodzin. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura, m.in. szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Belweder,Olsztyn

599 000 zł69 m² 8 715,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Popiełuszki 10 w Olsztynie! otoczenie: osiedle Belweder to bardzo dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca szybki dostęp do.