dowolna

Mieszkania umeblowane Olsztyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 39m2, położone na parterze w budynku przy ul. Dworcowej 64 w Olsztynie. Przy budynku duża ilość miejsc postojowych, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Belweder,Olsztyn

679 000 zł68 m² 10 047,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, rodzinne mieszkanie z ponadczasowym wykończeniem! Położone w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu! Oferuję na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jemioły

Redykajny,Olsztyn

699 000 zł86 m² 8 109,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż - klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Olsztyna Jeśli marzysz o miejscu, w którym od progu czuć ciepło i spokój, to mieszkanie przy ul. Jemioły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osińskiego

Podgrodzie,Olsztyn

449 000 zł61 m² 7 409,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

inwestycyjne lub dla rodziny 4 pokoje super lokalizacja do remontu Wprowadzenie Prezentujemy świetne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane przy ul. Osińskiego 8 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

429 000 zł33 m² 12 128,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Szukasz nowoczesnego mieszkania dla siebie, we dwoje, a może gotowej inwestycji pod wynajem, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dadleza

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł48 m² 10 322,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m , usytuowane na wysokim parterze budynku przy ul. Dadleza w Olsztynie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Chata w Kwadracie prezentuje 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Olsztyna Podgrodzie Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 43 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Złotej w Olsztynie. Przy budynku duży parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

419 000 zł45 m² 9 229,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwaldzkie,Olsztyn

380 000 zł36 m² 10 704,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania z 2oddzielnymi pokojami? W bardzo dobrym stanie? Dla siebie lub pod inwestycję? To świetnie, bo ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jaroty,Olsztyn

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Szukasz przytulnego mieszkania na Jarotach? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Jaroty, przy ul. Wiecherta 19. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świtycz-Widackiej

Pieczewo,Olsztyn

449 000 zł54 m² 8 264,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 54,3 m znajdujące się na trzecim piętrze w 3- piętrowym budynku na osiedlu Pieczewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 401 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

- rezerwacja - Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze! Balkon, piwnica! Pełne wyposażenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

1 290 000 zł230 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na poddaszu. Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. W pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Kortowo,Olsztyn

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 68 m2 centrum. Mieszkanie o łącznej powierzchni 68 m2, w tym salon z aneksem kuchennym , 2 samodzielne pokoje oraz toaleta. Położone na 2 piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stare Miasto

Śródmieście,Olsztyn

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Starego Miasta, blisko Wysokiej Bramy. Posiadamy w swojej ofercie najmu rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 Mieszkanie bardzo słoneczne, ciepłe. Kuchnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Olsztyn

Kortowo,Olsztyn

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielne Mieszkanie w centrum Słonecznego Stoku, blisko Kortowa. Najlepiej dla pracowników, studentów, ewentualnie party. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 5- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

199 000 zł15 m² 13 266,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 15 m , zlokalizowane na ul. Kętrzyńskiego w Olsztynie. Jest to idealna nieruchomość dla singla bądź inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

379 000 zł48 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z pełnym zapleczem usługowym w zasięgu kilku kroków? Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nagórki,Olsztyn

1 800 zł34 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33,5 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

649 000 zł63 m² 10 225,30 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje na sprzedaż bardzo zadbane, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Stawigudzkiej 8a - Jaroty gm. Stawiguda. Nieruchomość położona na 3 ostatnim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

499 000 zł34 m² 14 837,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard, funkcjonalny układ i wyjątkową lokalizację? Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Oferujemy komfortowy, nowo wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

479 000 zł45 m² 10 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- rezerwacja - Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,03 m położonego na parterze w ośmiopiętrowym budynku z windą, przy ul. Barcza 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone w Olsztynie przy ul. Gębika 71 - dzielnica - Pieczewo. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze - bez windy. Koszt wynajmu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

325 000 zł54 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferuję przestronne mieszkanie 2-pokojowe z kominkiem na Zatorzu. Otoczenie: na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie, położone przy ul. Jagiellońskiej 19 na osiedlu Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego,Olsztyn

399 000 zł47 m² 8 480,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze bloku z 1970 roku przy ul. Kętrzyńskiego 9. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Kętrzyńskiego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwaldzkie,Olsztyn

349 000 zł49 m² 7 093,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 49,20 m | 2. piętro | ul. Grunwaldzka 21, olsztyn | idealne pod remont pod własne potrzeby lub inwestycyjnie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł84 m² 9 520,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Duet Broker oferuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie z antresolą przy ul. Kwiatowej 2b na osiedlu kwiatowym w olsztynie/bartag. Nieruchomość zachwyca swoją przestrzenią , wysokością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

1 900 zł43 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak