dowolna

Mieszkania Olsztyn ul. Kościuszki

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

162 000 zł45 m² 3 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Dwupokojowe mieszkanie, o pow. 45,20m2, usytuowane na I piętrze dwupiętrowego bloku. Budynek w świetnej lokalizacji, w pobliżu sklepy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

299 000 zł74 m² 4 064,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość lokalowa zlokalizowana w Centrum miasta przy ul. Kościuszki w Olsztynie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam kawalerkę 35 mkw. w centrum Olsztyna. Bardzo dogodne połączenie z każdym punktem miasta, w tym z uczelniami wyższymi i kampusem uniwersyteckim w Kortowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

196 000 zł45 m² 4 355 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z salonu(16m2), sypialni(14m2), przestronnej kuchni(8m2), oraz łazienki z wc. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

300 zł104 m² 2,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój dwuosobowy (ponad 30 m kwadratowych) bądź miejsce w tym pokoju. Dobra lokalizacja - blisko starówki, centrum alfa i dworca pkp. Opłaty: miejsce w pokoju: 300 + opłaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

285 000 zł55 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Uwaga! Mieszkanie w trakcie przeprowadzanego kapitalnego remontu! Zdjęcia w ofercie prezentują stan mieszkań, w których remont został już wykonany oraz które zostały już sprzedane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

1 200 zł86 m² 13,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na dłuższy okres wynajmu. Plus opłaty medialne prąd, gaz, woda, tv kablowa, internet, telefon. Wysoka zabudowa drugie piętro. Możliwa również cicha działalność gospodarcza. Kaucja 1 200 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

199 000 zł48 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum miasta, o powierzchni 48,9 m2 , położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

299 000 zł76 m² 396,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe. Pkoje duże, jasne, ustawne. Możliwość podziału pokoi wg własnych potrzeb. Łazienka i ubikacja oddzielne. Meble w cenie. Mieszkanie idealnie przystosowane pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna. Mieszkanie posiada oddzielną dużą kuchnię w zabudowie, łazienkę kafle prysznic umywalka toaleta;dwa umeblowane pokoje 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

550 zł48 m² 11,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ul. Kościuszki 62/12, bardzo dobra lokalizacja. Do 10min do dworca głownego, ch. Alfa, starówki, ratusza. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, pralka, lodówka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

240 000 zł62 m² 3 874,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na II piętrze odnowionego budynku przy ulicy kościuszki W olsztynie, tuż przed skrzyżowaniem Z al. Piłsudskiego, około 150 metrów do centrum handlowego alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kętrzyńskiego,Olsztyn

340 000 zł69 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Sprzedam mieszkanie blisko centrum Olsztyna, 200 metrów od dworca. Ewentualnie możliwa jest zamiana na mieszkanie mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

2 100 zł106 m² 19,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie blisko centrum, cztery duże pokoje, odzielnna duża kuchnia (zmywarka), łazienka (wanna, prysznic, nowa pralka). Wszystko w pełni umeblowane, przy jednym z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Olsztyn

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanko dwupokojowe przy ulicy Nowej niepodległości/kościuszki. Mieszkanie na parterze, po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone, w łazience kabina prysznicowa,w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

430 000 zł108 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w starym budownictwie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

772 800 zł112 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabudowa mieszkalno- usługowa przy ul. Kościuszki w Olsztynie jest kolejną propozycją firmy "na Skraju Miasta" realizującą inwestycje od 1995 roku. Działka, na której powstanie budynek położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

383 500 zł59 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

593 400 zł86 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

600 zł54 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe. Do wynajęcia mamy jeden pokój dwuosobowy .W drugim pokoju mieszka dwóch studentów 20letnich. Poszukujemy najlepiej dwójki studentów/studentek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

416 500 zł85 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie Z duszą W kamienicy W śródmieściu olsztyna! Na sprzedaż oferujemy duże mieszkanie o powierzchni 85m2., położone na parterze w kamienicy przy UL. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

449 000 zł86 m² 5 193,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 mieszkanie rozkładowe* duże ustawne pomieszczenia* trzy pokoje +.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij