dowolna

Mieszkania Olsztyn ul. Jagiellońska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Zatorze,Olsztyn

75 000 zł34 m² 2 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja Do sprzedaży mieszkanie/kawalerka o powierzchni 33,5 m2 położone na I piętrze w kamienicy położonej przy skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej z ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

1 400 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie odnowione z dużym balkonem (loggia) w spokojnej okolicy w pobliżu Tesco, miejsce parkingowe , jest możliwość wynajęcia garażu z prądem 20m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

177 000 zł48 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zatorze ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim pietrze, w budynku trzypiętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

850 zł48 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zatorze ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, w budynku trzypiętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

700 zł22 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia małą i przytulną kawalerkę 22m2 zlokalizowaną na IV piętrze w bloku z windą przy ul. Jagiellońskiej 12. Cena wynajmu - 700 złotych + czynsz administracyjny 205.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

188 000 zł48 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

152 000 zł39 m² 3 927,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przytulne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8m2 znajdujące się bloku na IV piętrze przy ulicy Jagiellońskiej. Blok wybudowany w latach siedemdziesiątych. Wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

107 000 zł22 m² 4 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży małą kawalerkę 22m2 zlokalizowaną na IV piętrze w bloku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Cena sprzedaży - 107000 do negocjacji! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

152 000 zł38 m² 4 021,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna W programie MDM. Sprzedam przytulne, ciepłe mieszkanie 2-pokojowe. Oddzielna kuchnia z oknem. Ogrzewanie miejskie. Mili, spokojni sąsiedzi. Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy na oś. Zatorze. Estetycznie zaaranżowane wnętrze. Salon 22 m2 z wyjściem na balkon; sypialnia 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Podleśna,Olsztyn

155 000 zł38 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciepłe i słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym w budynku wybudowanym w zielonej części osiedla Podleśna w Olsztynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Podleśna,Olsztyn

157 000 zł38 m² 4 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku wybudowanym w zielonej części osiedla Podleśna w Olsztynie. Lokal mieszkalny rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

192 000 zł37 m² 5 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne i bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w 2 - piętrowym bloku przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni wydzielonej z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

199 000 zł36 m² 5 488,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul.Jagiellońskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze, w budynku trzypiętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawe mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 po remoncie, które składa się z jednego ogromnego pokoju z wyjściem na balkon, przedpokoju, również bardzo dużej kuchni z wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

209 000 zł70 m² 2 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 po remoncie*i piętro*oddzielna kuchnia*garderoba*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

124 900 zł29 m² 4 306,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie po odświeżeniu, nowe podłogi, nowa łazienka,więcej inf. Tadeusz Gwiazda Oferta wysłana z systemu szybkoplus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

40 000 zł62 m² 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60m2 3 pokoje. Mieszkanie komunalne- zamiana na mniejsze komunalne lub własnościowe. Zapraszam do ogladania Oferta wysłana z systemu szybkoplus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 49m2 do remontu - 2 pokoje niezależne - 1 kuchnia około 10m2 - 1 łazienka - przedpokój 4,8m2. Woda miejska + ogrzewanie miejskie Zapraszam do oglądania: oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 36m2 na Zatorzu ul. Jagiellońska Mieszkanie składa się z: 1 pokój 16m2 2 pokój 8 m2 1 łazienka 1 kuchnia Niski czynsz 270 zł/ 1 osoba Ogrzewanie miejskie, niskie opłaty Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

243 000 zł61 m² 3 996,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży mieszkanie w odrestaurowanej 3-pietrowej kamienicy położone na Zatorzu w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej. Cena sprzedaży 243000 zł do niewielkiej negocjacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy na osiedlu Zatorze - Podleśna. Lokal mieszkalny zadbany, wygodny składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne, przestronne, rewelacyjnie doświetlone i starannie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w zadbanej kamienicy z lat 30-tych. Świetna lokalizacja, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

230 000 zł67 m² 3 455,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Polecam Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w II piętrowym bloku z 1956 r. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 66,56 m2 zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

295 000 zł66 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży (bez prowizji) nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w północnej części miasta na osiedlu Zatorze-Podleśna. Mieszkanie rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

205 650 zł46 m² 4 570 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży (bez prowizji) nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w północnej części miasta na osiedlu Zatorze. Mieszkanie rozkładowe dwupokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

182 000 zł44 m² 4,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zacznijmy od stereotypów Pobawmy się przez chwilę w skojarzenia - co widzisz, kiedy słyszysz słowo mieszkanie? Blok, duże osiedle i wszędzie daleko. Zgadza się? Prawdopodobnie trafiłyśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo oferuje mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 46m2, położone na 2-piętrze w budynku 3-piętrowym zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej, osiedle Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku 3-piętrowym zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej, osiedle Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

245 000 zł61 m² 4 029,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dla konesera. Klimatyczne jasne, przestronne mieszkanie W kamienicy na zatorzu! Biuro Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie w odrestaurowanej 3-pietrowej kamienicy położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

230 000 zł67 m² 3 455,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Funkcjonalne mieszkanie o pow. całkowitej 66,56m2 na parterze dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Zatorze przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie idealne zarówno dla starszego małżeństwa, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Podleśna,Olsztyn

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu funkcjonalne i wygodne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku wybudowanym w zielonej części osiedla Podleśna w Olsztynie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Podleśna,Olsztyn

245 000 zł48 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku wybudowanym w nowej technologii. Lokal mieszkalny rozkładowy z osobną, widną kuchnią (7,7 m2). Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

230 000 zł68 m² 3 369,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Polecam do sprzedaży komfortowe, wygodne mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki o łącznej powierzchni 68,26 m2. Mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

228 000 zł55 m² 4 145,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Podleśna,Olsztyn

228 000 zł49 m² 4 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Estetyczne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku wybudowanym w nowej technologii (2005r.). Salon 19,51 m2 z wyjściem na balkon; sypialnia 12,3 m2. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Podleśna,Olsztyn

245 000 zł48 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

232 000 zł46 m² 5 086,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 niski czynsz!* budynek 2007 r.* I PIĘTRO* ODDZIELNA KUCHNIA*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

800 zł34 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Zatorze przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie o powierzchni 33,5m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoiku , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowana kawalerka 36 m2 (kuchnia umeblowana z agd: lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, łazienka z pralką) w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy. Spokojni sąsiedzi,.