dowolna

Mieszkania nad jeziorem Olsztyn - Lista z ogłoszeniami

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generałów,Olsztyn

655 000 zł74 m² 8 822,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie na Tęczowym Lesie! Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 74,24 m, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

1 290 000 zł230 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na poddaszu. Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. W pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Generałów,Olsztyn

459 000 zł47 m² 9 826,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Generałów przy ul. Gen. Stanisława Maczka w Olsztynie. Informacje ogólne powierzchnia: 46,71 m I piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Kortowo,Olsztyn

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 68 m2 centrum. Mieszkanie o łącznej powierzchni 68 m2, w tym salon z aneksem kuchennym , 2 samodzielne pokoje oraz toaleta. Położone na 2 piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Olsztyn

Kortowo,Olsztyn

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielne Mieszkanie w centrum Słonecznego Stoku, blisko Kortowa. Najlepiej dla pracowników, studentów, ewentualnie party. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 5- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z pięknym widokiem z 11 piętra, na Nagórkach Przyjdź i zobacz juz dziś! Mieszkanie dostępne do zamieszkania w marcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

499 000 zł34 m² 14 837,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard, funkcjonalny układ i wyjątkową lokalizację? Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Oferujemy komfortowy, nowo wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

325 000 zł54 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferuję przestronne mieszkanie 2-pokojowe z kominkiem na Zatorzu. Otoczenie: na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie, położone przy ul. Jagiellońskiej 19 na osiedlu Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Olsztyn

Likusy,Olsztyn

990 000 zł53 m² 18 714,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie w inwestycji port warmiński, nowe do wykończenia na parterze z ogórkiem. Mieszkanie stanowią 2 sypialnie, aneks kuchenny z salonem oraz łazienka, duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł84 m² 9 520,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Duet Broker oferuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie z antresolą przy ul. Kwiatowej 2b na osiedlu kwiatowym w olsztynie/bartag. Nieruchomość zachwyca swoją przestrzenią , wysokością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

465 000 zł41 m² 11 467,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedane! sprzedane! Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie- po przeprowadzonym kapitalnym remoncie, o powierzchni użytkowej wynoszącej 40,55m , zlokalizowane na parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

599 000 zł65 m² 9 243,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni funkcjonalnego mieszkania o powierzchni użytkowej 64,80 m , położonego przy ul Okulickiego 3 (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tęczowy Las,Olsztyn

499 000 zł53 m² 9 337,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i opcją miejsca parkingowego w hali garażowej Osiedle Tęczowy Las, bartąg Szukasz przestronnego mieszkania "od zaraz" z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuronia

Śródmieście,Olsztyn

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu stylowo wykończone mieszkanie 2 pokojowe położone blisko olsztyńskiej Starówki. Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jacka Kuronia 4, a więc w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemioły

Redykajny,Olsztyn

483 000 zł54 m² 8 994,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Umowa przedwstępna Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku przy ul. Jemioły 1 w Olsztynie (osiedle Redykajny). Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bilitewskiego

Generałów,Olsztyn

550 900 zł44 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedane! sprzedane! Prezentuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, które jest wykończone pod klucz, w wysokim standardzie z myślą o komforcie, jakości i codziennej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka

Brzeziny,Olsztyn

752 000 zł56 m² 13 316,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie wykończone w stylu glamour - eleganckie, jasne i przestronne. Gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Sady przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pimpickiego

Jaroty,Olsztyn

628 000 zł52 m² 11 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości gethouse Estate prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,44 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Pimpickiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Układ mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generałów,Olsztyn

345 000 zł31 m² 10 969,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania przy ul. Popiełuszki 32 w Olsztynie, położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze kamienicy na osiedlu Zatorze w Olsztynie. Mimo bardzo bliskiej odległości od centrum, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Grunwaldzkie,Olsztyn

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zarezerwowane. Mieszkanie 73 m klimatyzacja komórka lokatorska opcjonalnie garaż Lokalizacja Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jezioro Ukiel to jedno z najpiękniejszych miejsc w Olsztynie, oferujące bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Najemcy mogą korzystać z atrakcji plaży miejskiej, przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Kortowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Likusy,Olsztyn

509 000 zł41 m² 12 414,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oferuje unikatowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Olsztyna, przy ul. Jeziornej 5. To wyjątkowe mieszkanie z tak spektakularnym, niczym niezakłóconym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Kortowo,Olsztyn

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym przy ul. Tuwima 15a w Olsztynie. Budynek mieszkalny o pow. użytkowej około 57m2 (zabudowy 68m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Gutkowo,Olsztyn

699 000 zł74 m² 9 489,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe przy ul. Wołodyjowskiego w Olsztynie. Informacje ogólne Ul. Wołodyjowskiego1. piętropowierzchnia 73,66m24 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 42m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Żółtej 10a w Olsztynie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane na parterze zabytkowej, kamienicy z czerwonej cegły znanej jako Dom Anderssona ul Warszawska 42 (aktualnie odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Olsztyn

399 000 zł52 m² 7 732,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bez pośrednika bez dodatkowych opłat Mieszkanie położone jest przy ul. Grunwaldzkiej 24 w samym sercu miasta. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli od dworca zachodniego, parku, zamku, starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak