dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Olsztyn

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dajtki,Olsztyn

749 000 zł77 m² 9 753,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowego 4-pokojowego, bezczynszowego, wykończonego mieszkania z pięknym widokiem? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja: prezentujemy gustownie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie

Kortowo,Olsztyn

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą addom oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie W centrum olsztyna Opis nieruchomości Biuro credo nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Bydgoskiej 1a w Olsztynie. Budynek znajduje się niedaleko lasu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Wojska Polskiego,Olsztyn

430 000 zł59 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo ustawne i jasne mieszkanie o doskonałym rozkładzie, położone w niskim bloku przy ul. Wojska Polskiego 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedaż bez pośredników. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 60 m (70 m po podłodze, poddasze) 2 pokoje, garderoba, łazienka, kuchnia z jadalnią 3 ostatnie piętro Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

384 000 zł46 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 399000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

745 000 zł49 m² 15 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wystawiam fakturę vat cena brutto (vat 23%) Kupujący nie płaci pcc Oferuję dwu pokojowy apartament do własnej aranżacji w Centrum Olsztyna przy rzece Łynie obok Parku Centralnego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

640 000 zł73 m² 8 731,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

* 3 pokoje * oddzielna, widna kuchnia * duży balkon * duża piwnica Wprowadzenie Prezentujemy świetne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,3 m , zlokalizowane na ul. Okulickiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Śródmieście,Olsztyn

329 000 zł44 m² 7 465,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania położonego w samym sercu olsztyńskiej starówki, przy ul. Stanisława Staszica. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

500 000 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m , zlokalizowane przy ul. Jana Janowicza 8. Nieruchomość przeszła generalny remont 6 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

220 000 zł36 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

kawalerka widna kuchnia widna łazienka do remontu Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na ul. Sienkiewicza 11 w Olsztynie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 58m. Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej okolicy i cenisz sobie bliskość centrum, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

339 000 zł43 m² 7 939,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja rezerwacja Szukasz mieszkania w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta propozycja przy ul. Toruńskiej 1a w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konsulatu Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze zabytkowej, secesyjnej kamienicy przy Placu Konsulatu Polskiego 5 w Olsztynie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

649 000 zł63 m² 10 283,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam przestronną, funkcjonalną, gotową do zamieszkania nieruchomość w budynku położonym przy ul. Franciszka Hynka 13 w Dywitach (osiedle Sterowców). Zgodnie z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie z nowymi meblami i wyposażeniem. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Orłowicza 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Kościuszki,Olsztyn

929 000 zł72 m² 12 867 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

72m luksusu na ostatnim piętrze | Widok na Olsztyn | 2023 r. | bez Prowizji Szukasz mieszkania, które łączy komfort domu z wygodą życia w centrum? Zapraszam na ul. Marcina Kasprzaka 5 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe wyposażenie kuchni. Mieszkanie po odświeżeniu. W sypialni dostawione zostanie łóżko z materacem, w kuchni stolik z krzesłami w pokoju dziennym komoda oraz stolik kawowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jaroty,Olsztyn

735 000 zł74 m² 9 945,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam przestronną, funkcjonalną, gotową do zamieszkania nieruchomość w budynku położonym przy ul. Piotrowskiego 16 na olsztyńskich Jarotach otoczenie: blok z 2011 roku, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Hanowskiego w Olsztynie. Przy budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone przy ul. Jagiellończyka, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 marca 2026 r. Mieszkanie kompletnie umeblowane (zdjęcia zrobione zostały zaraz po remoncie). Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w bardzo dobrym standardzie. Dostawione zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Wojska Polskiego,Olsztyn

449 000 zł75 m² 5 970,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Optimum nieruchomości oferuje państwu wyłączną - sprzedaż apartamentów bezczynszowych W ługwałdzie przy ulicy kormoranów Zakup bezpośrednio od Dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

399 900 zł60 m² 6 609,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zdjęcia podglądowe, identycznego mieszkania po remoncie. Proponowane mieszkanie wymaga remontu. Biuro dysponuje możliwością przeprowadzenia remontu dla nowego właściciela. Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na 10 piętrze, w bloku przy ul. Dworcowej. Mieszkanie z bardzo pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 39m2, położone na parterze w budynku przy ul. Dworcowej 64 w Olsztynie. Przy budynku duża ilość miejsc postojowych, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herberta

Jaroty,Olsztyn

437 000 zł48 m² 9 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Herberta (osiedle Jaroty). Idealne sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie bądź inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osińskiego

Podgrodzie,Olsztyn

449 000 zł61 m² 7 409,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

inwestycyjne lub dla rodziny 4 pokoje super lokalizacja do remontu Wprowadzenie Prezentujemy świetne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane przy ul. Osińskiego 8 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

429 000 zł33 m² 12 128,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Szukasz nowoczesnego mieszkania dla siebie, we dwoje, a może gotowej inwestycji pod wynajem, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dadleza

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł48 m² 10 322,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m , usytuowane na wysokim parterze budynku przy ul. Dadleza w Olsztynie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 15 marca 2026 r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem, położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Lazurowej 15 w Olsztynie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Chata w Kwadracie prezentuje 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Olsztyna Podgrodzie Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 43 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Złotej w Olsztynie. Przy budynku duży parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Borkowskiego 15 w Olsztynie. Przed blokiem zadrzewienia, za budynkiem oraz z boku miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

409 000 zł46 m² 8 899,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Olsztyn, ul. Złota Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,96 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

419 000 zł45 m² 9 229,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jaroty,Olsztyn

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Szukasz przytulnego mieszkania na Jarotach? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Jaroty, przy ul. Wiecherta 19. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generałów,Olsztyn

655 000 zł74 m² 8 822,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie na Tęczowym Lesie! Na sprzedaż oferujemy duże, jasne mieszkanie o powierzchni 74,24 m, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

1 290 000 zł230 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na poddaszu. Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. W pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowskiego

Pieczewo,Olsztyn

429 000 zł60 m² 7 210,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na Pieczewie - ul. Wachowskiego. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.