dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

236 000 zł62 m² 3 806,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji.aranżacja przez architekta.Sprzedaż z powodu wyjazdu.tylko bezpośrednio.agencjom dziękuję kontakt tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł90 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Jaroty. Bardzo dobre połączenie z Kortowem. W pobliżu mieszkania znajdują się supermarkety, apteki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

348 000 zł58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 58m2 usytuowane jest na 3 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z 2008r. Zlokalizowane jest w cichej, przepięknej dolinie Nad Łyną , bowiem z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

podłogi (panele + terakota) okna pcv antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe, piony w miedzi, pokój mały umeblowany, kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po generalnym remoncie.W cenie zabudowa kuchni,meble w łazience,hydromasaż,szafy w systemie drzwi przesównych.Wdwóch pokojach panele podłogowe,w pokoju dziecięcym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciepłe słoneczne wyremontowane mieszkanie. Blisko centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie las miejski, park, sklep, przedszkole, szkoła, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bażyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 zł15 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój spokojnej studentce w domku jednorodzinnym. Pokój samodzielny jednoosobowy, umeblowany, z internetem, swobodny dostęp do kuchni i łazienki, taras użytkowy. Opłaty 450 zl /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

500 zł50 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na wakacje zadbane mieszkanie 3 pokojowe za grosze! Mieszkanko 3 pokojowe 50m2. Dla max 6 osób. W pełni umeblowane. W każdym pokoju znajduję się wersalka. Na wyposażeniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

348 000 zł58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Położenie: ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 58m2 usytuowane jest na 3 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z 2008r. Zlokalizowane jest w cichej, przepięknej dolinie Nad Łyną , bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

600 zł48 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lipca 1 oraz 2-osobowy pokój w samodzielnym 3-pokojowym mieszkaniu studenckim na Podgrodziu.Cena wynajmu to pokój 1-osobowy- 400 zł, zaś 2-osobowy-600 zł za pokój+ opłaty za prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Śródmieście,Olsztyn

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świerzo po rwemoncie, umeblowane, wynajmę poszczególne pokoje, lub całe mieszkanie, cana do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Generałów,Olsztyn

1 550 zł53 m² 29,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe ekskluzywne mieszkanie w nowej technologii, którego atutem jest oddzielna kuchnia. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - blisko przystanek autobusowy (20metrów), sklep Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w nowym budownictwie, we wspólnocie mieszkaniowej - niski czynsz. Całkowicie wyremontowane, wyciszone, okna plastikowe, klimatyzacja, dwie łazienki, ogrzewanie podłogowe, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

288 000 zł72 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne, wygodne mieszkanie w dobrej lokalizacji osiedla jaroty, blisko przedszkole, szkoła, komunikacja miejska. Okna nowe plastikowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe typu Gerda, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

236 000 zł49 m² 4 816,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3- pokoje z kuchnią,łazienką i ubikacją- remont 6 lat temu, więc do odświeżenia i ewentualnego przerobienia po swojemu ;)okna plastikowe, glazura w kuchni,łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 ul. Witosa w pełni wyposażone(meble, lodówka, pralka, mikrofalówka, internet) do wynajęcia. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni oraz oddzielnych łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

285 000 zł90 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zarządzanie budynkiem przez Wspólnotę Mieszkaniową: czynsz zimowy: ok.370zł/4 os., czynsz letni ok.270m2/4os. Dół: salon,pokój,kuchnia,łazienka (z wanną), góra: przestrzeń w naturalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w tym jeden otwarty na kuchnię, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie słoneczne, dużo okien, duży balkon, piwnica. Duży parking przed blokiem, możliwośc dokupienia garażu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, ustawne mieszkanie, idealne pod wynajem małżeństwa z dzieckiem lub dziećmi. Bardzo dobra lokalizacja, blisko dworzec pkp i pks, wyższa Szkoła twp, centrum handlowe. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotowca

Podgrodzie,Olsztyn

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

1 400 zł82 m² 17,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie do wynajecia (nigdy wczesniej nie zamieszkane). Powierzchnia po podłodze 85 m. Wykonczenie na wysoki standard, dwupoziomowe, z dwoma lazienkami. Duzy balkon. Kuchnia umeblowana.1min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

od 1 maja wynajme mieszkanie 3 pokojowe na zatorzu 46m2.cena wraz z oplatami 1400zl/mc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

772 800 zł112 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabudowa mieszkalno- usługowa przy ul. Kościuszki w Olsztynie jest kolejną propozycją firmy "na Skraju Miasta" realizującą inwestycje od 1995 roku. Działka, na której powstanie budynek położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

593 400 zł86 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe położone W malowniczej, cichej okolicy. Idealne zarówno dla młodego małżeństwa, osób starszych oraz studentów. W pobliżu znajduje się plac zabaw, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Olsztynie: 48 m2 na zielonym os. Pojezierze blisko centrum (b. dobra lokalizacja dla biura, kancelarii, gabinetu; 3 zadbane pok., odnowiony parkiet; w pobliżu park; garaż).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wybudowane ok 1995r. z cegły w bardzo atrakcyjnej lokalizacj, w bliskiej odległości plac zabaw dla dzieci - 'własne' podwórko, blisko sklepy, usługi. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

245 000 zł61 m² 4 016,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bezpośrednio sprzedam (bez pośrednika).SUPER LOKALIZACJA! Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe na ul. Korczaka (podgrodzie).Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum i Kortowa.Mieszkanie dobrze utrzymane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

350 zł62 m² 5,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

dla dwóch osób, duży, umeblowany pokój do wynajęcia, ulica jagiellońska, nowe budownictwo. cena 350 od osoby bez dodatkowych opłat.tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

390 zł10 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pokoj jednoosobowy do wynajecia od 1 marca w atrakcyjnym mieszkaniu na Jarotach przy ul. Wilczynskiego. W poblizu wiele sklepow, przystanek autobusowy silownia, pizzeria. Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio sprzedam (bez pośrednika) Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe na ul. Korczaka (podgrodzie).Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum i Kortowa.Mieszkanie dobrze utrzymane, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie jest umeblowane. Znajduje się w dobrej lokalizacji. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa. Łazienka i wc osobno. Jest również balkon i piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Jaroty,Olsztyn

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bez pośredników! Mieszkanie zadbane, widne, bardzo atrakcyjne o powierzchni 66m2. Położone na I piętrze, trzy niezależne pokoje, salon bardzo słoneczny,od 9 do 16 świeci słońce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Olsztyn

Nagórki,Olsztyn

460 zł12 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mam do wynajęcia pokój 1 osobowy, w cenie pokoju jest internet, telewizja, i wszystkie opłaty , lokalizacja mieszkania Nagórki b. blisko do reala i carrefoura, pokój cichy i ciepły,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie umeblowane w Olsztynie na ul Dworcowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie 65 m2, 3 samodzielne pokoje, kuchnia-zabudowa z kuchnią elektryczną, duża przestronna łazienka (prysznic+wanna), przedpokój, wysoki standard, nowe panele podłogowe, ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej , spokojnej dzielnicy Olsztyna. Wszystkie media. W kuchni , łazience glazura , terakota. W pokojach na podłodze parkiet. Mieszkanie posiada balkon.Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 4 studenkom mieszkanie 3 pokojowe(osiedle Zacisze),w nowym budownictwie,mieszkanie ma trzy niezalezne pokoje z niezalezna kuchnią,mieszkanie jest wyposażone w pralkę,lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Jaroty,Olsztyn

1 500 zł74 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie dwupoziomowe. Dwie łazienki, kuchnia, 3 pokoje. Kuchnia w pełni wyposażona, w pokojach brak mebli. Na wyposażeniu mieszkania lodówka oraz pralka. Możliwość wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie plus garaż w pobliżu Michellin. Kablówka plus internet. Dobra lokalizacja. Blisko centrum. Zaciszne osiedle.