dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Olsztyn - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

209 000 zł46 m² 4 514,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje! dobra lokalizacja - kormoran! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (18,90;11,00),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stare Miasto

Stare Miasto,Olsztyn

700 zł50 m² 13,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie, częściowo umeblowane ( tylko w kuchni ). zapraszam na wizje lokalną po tel.uzgodnieniu, zapraszam Andrzej W. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Jaroty,Olsztyn

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: słoneczne mieszkanie (ok. 48 m2) w nowym budownictwie, położone w ładnej, spokojnej okolicy, w pobliżu dużo zielonych terenów, bardzo dobrze skomunikowane (przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

400 zł50 m² 8 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dla 3 studentek. Wolne dwa pokoje dwuosobowe w Olsztynie ul. Gałczyńskiego (os.Mleczna)bardzo blisko Kortowa-około 10min pieszo. Kompletnie umeblowane,internet,pralka, itp. Wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe. Osobna kuchnia, łazienka. umeblowane. Do wynajmu od zaraz. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Dzielnica spokojna. W pobliżu sklep Tesko, apteka, pizzeria oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

800 zł39 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku ; 2 pokojowe na ul.Gębika w cichej dzielnicy Olsztyna. Mieszkanie posiada internet, linie telefoniczne, telewizję kablową , wszelkie media miejskie , drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złota

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

179 500 zł48 m² 3 716,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

0% od kupującego! wynagrodzenie biura W całości pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 48 m² usytuowane na parterze budynku przy ul. Złotej na osiedlu Zacisze w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

155 000 zł40 m² 3 924,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie bez pośredników pow.39,5m2 + piwnica,mieszkanie własnościowe, czynsz 242 zł za 2 osoby, do lekkiego remontu według uznania, rozliczenie woda, gaz, prąd według zużycia usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nagórki

Nagórki,Olsztyn

169 000 zł36 m² 4 720,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 m2. Widna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. VIII piętro. Budynek z 1980 r. Odnowiona klatka, nowoczesna winda. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pojezierze

Pojezierze,Olsztyn

149 000 zł37 m² 4 071,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, ciepłe o powierzchni 36,6 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego docieplonego budynku. Mieszkanie przejściowe składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne zadbane 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Stawigudzkiej. Mieszkanie umeblowanie, w salonie stylowy skórzany komplet wypoczynkowy. Z obu pokoi wyjście na balkon. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie usytuowane na parterze w III-piętrowym bloku z 2003 r. na ulicy Złotej w Olsztynie (oś. Zacisze). 2 ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc. Pow. użytkowa 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkowskiego

Pieczewo,Olsztyn

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok przy lesie,2 pokoje, duża loggia z widokiem na las, łazienka z oknem, oddzielna widna kuchnia,duża piwnica, glazura i terakota w kuchni i łazience, blisko przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żiżki

Grunwaldzkie,Olsztyn

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko Kortowa i centrum miasta. Około 50m do ul.Warszawskiej i przystanku autobusowego. Cena wynajmu 1000zł za miesiąc + prąd i woda, kaucja. Mieszkanie posiada lodówkę, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

209 000 zł48 m² 4 336,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabudowa kuchenna / bardzo dobry stan / idealna lokalizacja wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 położone na czwartym piętrze budynku przy ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Zatorze,Olsztyn

359 000 zł105 m² 3 419,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Działka 551 m2 * salon 47 m2! * garaż * wysoki standard * gotowe do wprowadzenia wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Oferta dostępna wyłącznie w biurze legis house nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

134 000 zł39 m² 3 429,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży mieszkanie o łacznej powierzchni 39,07 m2 składające się z: *dwóch pokoi o pow. 15,42 m2; 8,61 m2 *kuchni o pow. 6,10 m2; *łazienki o pow. 2,20 m2; *wc o pow. 0,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barcza

Pieczewo,Olsztyn

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane (agd) mieszkanie z balkonem i piwnicą. Osiedle strzeżone, miejsce pargingowe wewnątrz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

150 000 zł36 m² 4 189,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Zadbane, słoneczne, ciepłe mieszkanie usytuowane na Xp w budynku xip. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

II piętro / zadbane / wysoki standard / nowa zabudowa I agd/ instalacje po wymianie wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem w bloku 6-cio piętrowym z windą zjeżdżająca bezpośrednio do garażu i piwnicy. Usytuowane na piątym piętrze z widokiem na las, szkołę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Pojezierze,Olsztyn

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przytulne, całkowicie umeblowane i wyposażone, po remoncie-ładna kuchnia i łazienka, 2-pokojowe (oddzielny pokój+pokój z aneksem kuch.) mieszkanie w centrum, 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Generałów,Olsztyn

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 40 metrowe 2-pokojowe mieszkanie, w wysokim standardzie, w pełni umeblowane, mieszczące się w nowym bloku na 1 piętrze. Salon z dużym aneksem kuchennym jest bardzo słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotowca

Podgrodzie,Olsztyn

144 000 zł32 m² 4 458,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja / niski czynsz / atrakcyjna cena Mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na IV piętrze w IV-piętrowym budynku. Blok po termomodernizacji. Widna kuchnia. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Olsztyn

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Mieszkanie po generalnym remoncie. Zadbane, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na trzecim piętrze budynku; składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na nowym, strzeżonym osiedlu, adres Barcza 42. W bloku nowoczesna winda, piętro trzecie. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. W cenie wynajmu wszystkie opłaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Olsztyn

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę 2 pokojowe mieszkanie od zaraz. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, w centrum jarot. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska