dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Olsztyn Osiedle Kormoran

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 58m. Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej okolicy i cenisz sobie bliskość centrum, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze w dwupiętrowym bloku przy ul. Pstrowskiego 30C w Olsztynie. Opis mieszkania: liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

300 000 zł36 m² 8 287,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 m2 znajdujące się na 3 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Pstrowskiego, osiedle Kormoran w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Kormoran,Olsztyn

2 200 zł47 m² 46,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania 2 pokojowego w centrum Olsztyna? Mamy coś dla Ciebie! Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piłsudskiego 60C (osiedle strzeżone za stacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

350 000 zł47 m² 7 494,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Dworcowej w Olsztynie. To propozycja dla osób, które marzą o wygodnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

499 000 zł39 m² 12 732,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Panorama to nowoczesna inwestycja składająca się z 7 budynków wielorodzinnych, realizowana w 3 etapach, w których zaplanowano mieszkania od 1 do 4 pokoi o funkcjonalnych rozkładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

625 000 zł49 m² 12 662,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Optimum Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na prestiżowym, nowo powstającym osiedlu Panorama w samym sercu Olsztyna. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

345 000 zł32 m² 10 681,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 3. piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Dworcowej 53 w Olsztynie. Lokalizacja Budynek znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

519 000 zł90 m² 5 747,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jeśli marzysz o mieszkaniu niemal w centrum miasta, a jednocześnie chcesz cieszyć się ciszą, spokojem i zielonym otoczeniem, ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

339 000 zł48 m² 7 037,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 48,17 m2 znajdujące się na 3 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Wyszyńskiego, osiedle Kormoran.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn

Kormoran,Olsztyn

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , idealny dla osób ceniących komfort. Mieszkanie położone na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kormoran,Olsztyn

699 000 zł75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z opcją 4 pokoi | 70,47 m |olsztyn, ul. Pstrowskiego 14C | balkon | piwnica | opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

699 000 zł75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

349 000 zł39 m² 8 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedane! sprzedane! Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe i słoneczne mieszkanie z balkonem w Olsztynie, przy ul. Wyszyńskiego 10, usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

330 000 zł46 m² 7 247,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja bresdom Nieruchomości oferuje trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m, położone na 3. piętrze w budynku z dwiema windami. Lokal składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

647 584 zł66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie biura sprzedaży Inwestycji. Bez prowizji! Panorama to nowoczesna inwestycja składająca się z 7 budynków wielorodzinnych, realizowana w 3 etapach, w których zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

420 000 zł60 m² 6 995,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, na parterze. Nieruchomość znajduje się przy ul. Pstrowskiego 19 w Olsztynie, na osiedlu Kormoran. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

1 400 zł32 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości Do wynajęcia posiadamy mieszkanie zlokalizowane w wysokim budynku z windą przy ul. Żołnierskiej 20 w Olsztynie. Lokal usytuowany na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

400 000 zł58 m² 6 908,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w fantastycznej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Dworcowej 81 w Olsztynie, na osiedlu Kormoran. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

641 702 zł59 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy świetne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na ul. Dworcowej 54 w Olsztynie. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny bądź na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

379 000 zł32 m² 11 715,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Dworcowej 43. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, zostały wymienione instalacje, okna pcv oraz drzwi wejściowe na antywyważeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

492 000 zł62 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m (powierzchnia całkowita 66,6 m ) położone w doskonałej lokalizacji - w sercu osiedla Kormoran, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Piękne widoki, świetny rozkład, doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena! mieszkanie pierwotnie posiadało pięć pokoi, w prosty sposób poprzez postawienie ścianki można przywrócić ten układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

419 000 zł58 m² 7 236,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wprowadzenie Prezentujemy super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m , zlokalizowane na ul. Wyszyńskiego 12 w Olsztynie. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania pełnego możliwości? Czy jesteś gotów odmienić to miejsce według swoich pomysłów? To 3-pokojowe mieszkanie stoi otworem dla Twoich kreatywnych wizji. Gotów na zmiany? Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

886 333 zł89 m² 9 970 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

499 000 zł62 m² 8 100,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie - 61,6 m Olsztyn, ul. Pstrowskiego, os. Kormoran (2 km od centrum) Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

529 000 zł60 m² 8 758,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz ustawnego mieszkania 3 - pokojowego położonego w genialnej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na os. Kormoran - idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kormoran,Olsztyn

605 380 zł60 m² 10 088 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

799 000 zł63 m² 12 765,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedane! Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,59m , usytuowane na 1 piętrze w budynku 6 piętrowym w inwestycji Panorama przy ul. Pstrowskiego 7a w Olsztynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

651 000 zł67 m² 9 663,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Forma najmu-najem okazjonalny. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 39 m2 znajdujące się na 4 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Dworcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

429 000 zł48 m² 8 900,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie 3. pokojowe po remoncie ul. Dworcowa 55 | Osiedle Kormoran / Pojezierze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży zadbanej i funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Kormoran,Olsztyn

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, studentów, małżeństw bez dzieci i zwierząt. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

329 000 zł36 m² 9 189,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, z oddzielną kuchnią z oknem, położone na 10. piętrze w 11 piętrowym budynku z windą. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

1 500 zł32 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do najęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,30 m2, zlokalizowane na olsztyńskim osiedlu Kormoran, przy ul. Dworcowej 59. Lokal usytuowany jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

1 500 zł24 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 23,8 m2, znajdujące się na 5 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Wyszyńskiego, osiedle Kormoran. Najem skierowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

419 000 zł48 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja rezerwacja Przestronne, wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

509 000 zł60 m² 8 427,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny, lub zastanawiasz się nad inwestycją w atrakcyjnej lokalizacji, która pozwoli Ci czerpać korzyści z wynajmu już od samego początku? Jeżeli.