Serce 0 Ulubione

Działki Olsztyn Wójtowa Rola

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

2 000 000 zł1 500 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1500 m2 położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności lub przejęcia gotowego, działającego biznesu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł7 540 m² 563,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech parterowych domów idealnie wpasowanych w otaczający teren leśny na trzech działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł2 600 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na redykajnach wśród jezior Na sprzedaż wspaniała, ekskluzywna działka budowlana o powierzchni 2600m2 z wi Nieruchomość położona na Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 300 zł3 698 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana między dwoma jezioami! Przepięknie położona działka , tuż przy lesie oraz między dwoma jeziorami Żbik i Redykajny. Ta wyjątkowa działka o powierzchni 3698 m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kętrzyńskiego,Olsztyn

1 980 000 zł2 200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjn A W przemysłowej części olsztyna! zakup możliwy W dwóch wersjach! Oferujemy do sprzedaży działkę usługową - handlowo - magazynową w przemysłowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 118 600 zł3 531 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjn A ! Oferujemy do sprzedaży działkę usługową - handlową w przemysłowej części Olsztyna na osiedlu Kętrzyńskiego. Działka ma powierzchnię 3531 m2 - kształt.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 707 m² 360,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1709m2 przy ul. Lawendowej na prestiżowym osiedlu Redykajny w Olsztynie. Prostokątna parcela,od strony ulicy płaska, opada dalej w stronę sąsiadującego.

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł729 m² 246,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zbudować swój własny azyl w sercu przyrody? Oto wyjątkowa propozycja tylko dla Ciebie! Malownicza działka o powierzchni około 729 m2, położona w Olsztynie, koło Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 000 zł30 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod logistykę, handel, usługi, ul. Towarowa. Oferta sprzedaży: bardzo atrakcyjna utwardzona działka usługowo- handlowo- magazynowa, położona w pierwszej linii ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie są również: - place utwardzone od 3,00 zł/m do 5,00 zł/m netto bezpośrednio-bez pośredników olin - Twój zaufany partner w nieruchomościach olin, z solidnymi korzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

12 500 zł400 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam piękną, zadbaną, atrakcyjną, nasłonecznioną, ogrodzoną działkę ogrodniczo-rekreacyjną na wójtowej roli (pod olsztynem, woj.WARMIŃSKO-MAZURSKIE) OKOŁO 400 m2 (NAJPIĘKNIEJSZY SEKTOR-.