dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Olsztyn - Sprzedaż i dzierżawa

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna, ul. Franciszka z Asyżu

Zielona Górka,Olsztyn

35 000 zł13 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam, do sprzedaży działka leśna o powierzchni 1,31 ha w Olsztynie. Działka nr 115/1, zlokalizowana przy ul Franciszka z Asyżu Na dany obszar został ustalony plan przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

170 000 zł1 669 m² 101,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu świetnie skomunikowaną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną w urokliwym Sząbruku (gmina Gietrzwałd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Łupstych

Łupstych,Olsztyn

749 000 zł13 000 m² 57,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę inwestycyjną w postaci uzbrojonej działki o powierzchni 1,3 hektara w podolsztyńskiej miejscowości Łupstych pod Olsztynem. Łupstych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

144 986 zł1 025 m² 141,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada unieszewo - Działki budowlane z mediami pod Olsztynem w Unieszewie! -działki zlokalizowane pośród lasów i jezior. -Wspólna plaz a. -Piękne, zielone tereny. -Z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Wyszyńskiego

Mazurskie,Olsztyn

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Ostrzeszewie. Do ul Wyszyńskiego w Olsztynie tylko 2km. Doskonałe miejsce do zamieszkania i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Olsztyn

Olsztyn,śląskie

220 000 zł1 740 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1740m2, objętą planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Olsztyn

Olsztyn,śląskie

160 000 zł802 m² 199,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemu działkę budowlanąurą zlokalizowaną na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w pięknej miejscowości turystycznej, z bogatą infrastrukturą handlową, społeczną, kulturalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

18 500 zł360 m² 51,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię działkę nr 913 sektor X na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "na Wójtowej Roli" Na działce znajdują się kilka drzew owocowych, w tym: dwie jabłonki, dwie dorodne wiśnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

74 300 zł1 142 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Amar dom nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną w sząbruku w gm. Gietrzwałd o pow. 1142 m2 objętą planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2200 położona w Bartągu na osiedlu domków jednorodzinnych. Plan przestrzenny dopuszcza zabudowę jednorodzinną wolnostojąca z usługami komercyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

39 000 zł1 200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane! działka budowlana purda 1200 m2 powierzchnia 1200 m2 Nr działki:715/43 Film youtube: mapa w systemie informacji przestrzennej Urzędu Gminy Purda: dostępne media: wodociąg, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

3 990 000 zł660 m² 6 045 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: jest Gaz: jest Woda: miejska Kształt działki: nieregularny Typ drogi: kostka Typ ogrodzenia: drewniane Typ ulicy: osiedlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

16 000 zł1 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki w Olsztynie tuż przy jeziorze Skanda. Cena okazyjna 16 zł za m2. W drodze woda , kanalizacja, gaz, prąd. W miejscowym planie zagospodarowania terenu przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Mazurskie

Mazurskie,Olsztyn

637 043 zł1 997 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona o powierzchni 1997 m2 w skład której wchodzą 2 działki po 998 m2 położona w pierwszej linij zabudowy jeziora Skanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

37 536 zł3 128 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Cerkiewniku Kolonia gm. Dobre Miasto. Obok duże, rybne jezioro Limajno, lasy bukowe i dębowe, w pobliżu dom zamieszkały - siedlisko. Kompleks 15 działek przy drodze powiatowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij