dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Olsztyn - Oferty wynajmu budynków użytkowych

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 830 zł1 380 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Bezpieczny plac do wynajęcia Posiadamy w ofercie wynajmu ogrodzony plac o pow. 1380m2. Plac równy, pokryty wylewką betonową. Całość na zamknietej posesji. Istnieje możliwość dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, al. Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

32 500 zł1 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Do wynajęcia! super oferta oferujemy do wynajęcia magazyny w bardzo dobrym standardzie. Nowe magazyny w przemysłowej części miasta. Magazyny wyposażone we wszelkie media, całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

10 200 zł680 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn Z rampą - wysoki skład Posiadamy do wynajęcia magazyn z rampą w bardzo dobrym standardzie o łacznej powierzchni 600 m2 wraz z 80m2 rampą załadowczą. Magazyn wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 216 zł77 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Pawilon handlowo- magazynowy dzielnica przemysłowa Posiadamy w ofercie wynajmu pawilon handlowy o powierzchni 76,6 m2. Pawilon z ogrzewaniem, może służyć jako miejsce handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 190 zł70 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn do wynajęcia od zaraz! Posiadamy do wynajęcia powierzchnię magazynową z rampą. Obiekt o łącznej powierzchni 70m2 znajduje sie w kompleksie magazynowym przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

8 944 zł688 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Magazyn okolice olsztyna Posiadamy w ofercie wynajmu magazyn 688m2 zlokalizowany w odległości 10 km od Olsztyna. Dobry utwardzony dojazd, szerokie bramy rozładunkowe do części magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 511 zł347 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Magazyn okolice olsztyna Posiadamy w ofercie wynajmu magazyn 347m2 zlokalizowany w odległości 10 km od Olsztyna. Dobry utwardzony dojazd, szerokie bramy rozładunkowe do części magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zatorze

Zatorze,Olsztyn

4 080 zł340 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn Z rampą Posiadamy do wynajęcia powierzchnię magazynową , znajdującą się w dużym kompleksie magazynowym usytuowanym w Olsztynie na osiedlu Zatorze. Budynek zaadaptowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kormoran

Kormoran,Olsztyn

1 980 zł132 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Magazyn Z rampą Magazyn murowany nieogrzewany z rampą na Osiedlu Kormoran o pow. 132m2. Możliwość wynajęcia placu utwardzonego. Media: prąd, c.o. Pomieszczenie znajduje się na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 620 zł108 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn hala 108 m2 Posiadamy w ofercie najmu duży, przestronny magazyn o powierzchni 108 m2 położony w dzielnicy przemysłowej w Olsztynie. Idalny pod warsztat. Ogrzewanie we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zatorze

Zatorze,Olsztyn

1 800 zł200 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Magazyn niski parter około 200 m2 Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn usytuowany na niskim parterze budynku handlowo-magazynowego w Olsztynie. Przy magazynie rampa rozładunkowa. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

8 460 zł470 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesna hala z biurem 470 m2 Posiadamy do wynajęcia obiekt magazynowy wraz z kompleksem biurowym o łącznej powierzchni 470m2. Magazyn o powierzchni 350 m2, kompleks biurowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 408 zł338 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn do wynajęcia. Oferta aktualna Posiadamy do wynajęcia powierzchnię magazynową. Obiekt o łącznej powierzchni 338 m2 znajduje sie w kompleksie magazynowym przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 300 zł220 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Magazyn z rampą 220 m2 Oferujemy do wynajęcia magazyn z rampą o powierzchni 220m2. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym.złożona z 2 pomieszczeń. Magazyn nieogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 950 zł130 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Samodzielny magazyn Oferujemy do wynajęcia samodzielny magazyn w przemysłowej części miasta. Powierzchnia magazynu to ok 130m2. Przed budynkiem plac manewrowy. Jedna brama wjazdowa. Magazyn bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zatorze

Zatorze,Olsztyn

1 800 zł150 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Magazyn Z placem Do wynajęcia obiekt magazynowy w przemysłowej części miasta. Powierzchnia użytkowa to 150m2 z możliwością wynajęcia kolejnych, sąsiednich modułów posiadających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zatorze

Zatorze,Olsztyn

5 760 zł480 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 700 zł238 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn z rampą 200m2. Magazyn w dzielnicy przemysłowej Olsztyna. Do wynajęcia pow. 200 m2 składająca się z 2 niezależnych boksów, każdy po 100 m2. Regularne kształty prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 200 zł210 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokal na myjnię samochodową przy głównej ulicy Oferujemy do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w przemysłowej części miasta. Powierzchnia magazynu to około 210 m2. Długość magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 100 zł300 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn Z rampą Posiadamy do wynajęcia magazyn z rampą.Powierzchnia magazynowa ma 300 m2. Magazyn posiada bramy. Konstrukcja hali murowana o wysokości 6 m. Magazyn nie jest ogrzewany ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

34 800 zł1 392 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nowoczesny magazyn wysokiego składowania Polecam do wynajęcia magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1392m2 położony w dzielnicy przemysłowej Olsztyna Cechy magazynu: - 8m wysokości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

21 180 zł1 765 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Magazyn wysoki skład Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania o pow. 1765m2. 2 bramy wjazdowe (4,18x 4,18). Istnieje możliwość podziału magazynu na mniejsze powierzchnie. Wysokość hali 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

216 zł12 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mini magazyn W centrum miasta Posiadamy do wynajęcia pomieszczenie piwniczne z przeznaczeniem na magazyn. Lokal o łącznej powierzchni 12m2 mieści się w centrum miasta w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Magazyn Z rampą - ogrzewany Posiadamy do wynajęcia magazyn rampa w przemysowej części mista. Nieruchomość o łącznym metrażu 500m2. Do dyspozycji przyszłego najemyc powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 500 zł550 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta aktualana wysoki magazyn Posiadamy do wynajęcia halę magazynową/produkcyjną o pow. 550 m2. Hala w swojej głównej części ma wysokość ok. 5,5 m, w pozostałej (biuro, szatnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

20 100 zł670 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Magazyn ogrzewany 670m2 Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn o powierzchni 670 m2 na Jarotach. Magazyn wyposażony w winde towarową o 3200 tony udźwigu. Wymiary windy 3,5 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Lubelska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

7 500 zł440 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta Last Minute! Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania o pow. 380m w najbardziej pożądanej lokalizacji w mieście (ul. Lubelska), dodatkowo w cenie magazynu ok.60m powierzni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hozjusza

Redykajny,Olsztyn

8 000 zł427 m² 18,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia 427 m2 powierzchni, w parterowym budynku przy ul. Hozjusza. Oferowaną powierzchnię stanowi: hala produkcyjna, pomieszczenie socjalne, toaleta, pomieszczenia biurowe i magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

8 500 zł208 m² 40,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biur0 Z placem Posiadamy w swojej ofercie najmu budynek biurowo-socjalny o powierzchni 208m2. W skład lokalu wchodzi kilka wyposażonych biur, sekretariat, sala konferencyjna. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

19 500 zł1 300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 032 m²

Magazyn wysoki skład olsztyn Posiadamy do wynajęcia kompleks magazynowy o łącznej powierzchni 1 300m2. Powierzchnia magazynowa wysoki sład - wysokość 7m. Do magazu prowadzi kilka bram wjazdowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Lubelska

Kościuszki,Olsztyn

27 300 zł2 100 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 2100 m2. Obiekt położony jest w przemysłowej części Olsztyna przy ul. Lubelskiej. Cena wynajmu - 27300 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Artyleryjska

Zatorze,Olsztyn

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do wynajęcia kompleks pomieszczeń w stylu loft, mieszczący się przy ul. Gietkowskiej w Olsztynie w historycznych koszarach kawaleryjskich - powierzchnie od 20 m2 do 400 m2 - Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn z biurem 200m2 Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn o powierzchni ok 150 m2 położonego na parterze budynku oraz około 50m2 pomieszczenia biurowo-handlowego położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 512 zł126 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn o powierzchni 126 m2. Magazyn wyposażony w dużą bramę wjazdową, wysokość magazynu 5,5m2. Magazyn bez ogrzewania, wyposażony w komin,który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 zł90 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Magazyn wysokiego składowania Oferujemy do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w przemysłowej części miasta. Powierzchnia magazynu to ok.90 m2. Przed budynkiem plac manewrowy. Jedna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Magazyn do wynajęcia Posiadamy w swojej ofercie najmu halę/ magazyn w budynku szeregowym, o powierzchni 56 m2 i wys. 4,5m. Brama wjazdowa 3m x 3m. Nadaje sie na magazyn, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 zł34 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Magazyn niska cena Posiadamy do wynajęcia powierzchnię magazynową. Obiekt o łącznej powierzchni 34m2 Magazyn z wejściem o szerokośći 1,5m2 i wysokośći 3m2. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 000 zł340 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn z placem Hala magazynowa w Olsztynie przy ul. Lubelskiej o powierzchni 340m2. Całość w dobrym stanie technicznym. Hala bez ogrzewania, idealna do składowania towaru. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Towarowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 150 zł210 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Magazyn wysokiego składowania Oferujemy do wynajęcia magazyn wysokiego składowania w przemysłowej części miasta. Powierzchnia magazynu to 210m2. Przed budynkiem plac manewrowy. Dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn Jaroty 300 m2 Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn o powierzchni 300 m2 położony na Jarotach w Olsztynie. Magazyn z rampą rozładunkową, murowany bez ogrzewania. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

7 200 zł400 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala 400m2 Posiadamy do wynajęcia obiekt magazynowo o łącznej powierzchni 400m2, wysokość magazynu 5m. Posadzka przemysłowa niepylna. Hala bez ogrzewania idealna na składowanie.