Hala, ul. Towarowa

Towarowa, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 19 304 zł
  • 701,95 m²
  • 27,50 zł/m²

Zdjęcie

Poczta Polska S....

Skontaktuj się

Hala, ul. Towarowa

Towarowa, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

19 304 zł

701,95 m²

27,50 zł/m²

Hala, ul. Towarowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

19 304 zł 701,95 m² 27,50 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 19 304 zł (27,50 zł/m²)
  • Forma własności: inna
  • Budynek: 701,95 m²
  •   hala
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  •   działka nieogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Adres: ul. Towarowa 4, Olsztyn
Liczba pomieszczeń: 4
Grunt: dz. ewid. nr 25, obręb 0092 o pow. 701,95 m2
Cena: 27,50 zł/m2 netto do negocjacji

Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą przestrzeń na:

- Magazyn,
- Warsztat,
- Produkcję,

Powyższe propozycje nie zamykają innych możliwości wykorzystania powierzchni budynku i przeznaczenia powierzchni w najem lub dzierżawy całości budynku. (...)

Agent

Poczta Polska S.A.

885 250...

885 250 675

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Poczta Polska S.A.

885 250...

885 250 675

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK